settingsAccountsettings
Menusettings

iphone 5c 8.1.1 de sağlık uygulaması çalışmıyor.

0 oy
selamlar,

iphone 5c cihazıma 8.1.1. güncellemesi yaptım. sağlık uygulamasına kimlik bilgilerimi girdim, fitness(adım mesafe) gibi analiz bilgilerini analiz ekranında göster dedim fakat analiz ekranında hiçbir veri yok. ayrıca iphone 6 sahibiyim. iphone 6 da uygulama gayet güzel çalışıyor. iphone 5c de çalışmıyor. neden olabilir?
25, Kasım, 2014 iPhone kategorisinde obaskan (150 puan) tarafından soruldu
Benim telefonum iPhone 5 az önce iOS8.1.3 yazılımı yükledim. Sağlık Uygulaması çalışmıyor veri yok yazıyor

1 cevap

0 oy

iPhone 5c ve 5 öncesi cihazlar (bunlar da dahil olmak üzere) hareket takip işlemcileri ayrı olmadığı için bu uygulamaların hareket takip sistemini aktive etmek için sağlık uygulaması destekli fitness ve egzersiz uygulaması indirmeniz gerek. Mesela aşağıdaki uygulamayı tavsiye edebilirim. 

https://itunes.apple.com/tr/app/moves/id509204969?l=tr&mt=8

25, Kasım, 2014 hakan214151 (77,487 puan) tarafından cevaplandı
Benim telefonum iPhone 5 sağlık Uygulaması çalışmıyor veri yok yazıyor.
Sorunuza cevap verdim.
Bu uygulamayı indirdikten sonra telefonun Uygulaması aktifleşiyoe mu yoksa indirdiğimiz uygulama üzerinden mi takip edecez
İndirilen uygulama üzerinden takip etme durumu uygulamaya göre değişiyor. Eğer uygulamanın Sağlık uygulamasıyla entegrasyonu varsa her iki yerden de takip edebilirsiniz. Yok eğer sağlık uygulaması entegrasyonu bulunmuyorsa indirdiğiniz uygulamadan takip etmeniz gerekiyor.
İndirdiğim uygulamanın adı runtastic telefonun kendi Uygulaması çalışmadı. Akfitleşmesi için telefondaki işe entegrasyonu olan bi uygulama önerebilir misiniz
Bu linklerdeki uygulamalar uyuşmadı ama AppStore de sağlık yazınca çıkan uygulamalar arasında Me diye bi uygulama buldum ve telefonun kendi Uygulaması ile eşleşebiliyor. Bilgileriniz içinde ayrıca teşekkür edrim
Uygulamaların açıklama kısımlarında uyumlu olduğu yazdığı için tavsiye etmiştim. Bizzat denemediğim için çalışıp çalışmadığından emin değildim. Paylaşım ve bilgilendirme için teşekkürler.
“My
Hoş geldiniz, Soru Cevap sizlere iPhone, iPad veya iTunes ile ilgili sorularınızın diğer kullanıcılarımız tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar. Detaylı bilgi için tıklayınız.

23,913 soru

32,025 cevap

23,916 yorum

33,224 kullanıcı

İlgili sorular

0 oy
1 cevap
0 oy
1 cevap
7, Aralık, 2014 iPhone kategorisinde Freestyle16 (120 puan) tarafından soruldu
...