settingsAccountsettings
Menusettings

İphone 6=Kilit ekranındayken bildirim geldiğinde kilit ekranı resmi gözükmüyor.

0 oy

Merhaba,

Kilit ekranında bildirim geldiğinde kilit ekranı resmi gözükmüyor siyah ekranın üzerine bildirimler geliyor. Bunun bir çaresi var mı ? Başka kullanıcılar da böyle bir sorun yok kilit ekranı resminin üzerinde yazıyor bildirimler.

Cevabınız için teşekkür ederim şimdiden :)

9, Kasım, 2014 iPhone kategorisinde mithatylmzz (15 puan) tarafından soruldu

1 cevap

0 oy
Cihazınızda Ayarlar>>Bildirimler Menüsüne girin. Bildirimin gelmediği uygulamayı seçin ve bu menü altındaki bütün özellikleri aktive edin. Eğer uygulamanın bildirim sistemleri doğru düzgün yaşıyorsa bu ayardan sonra bildirimler kilit ekranına da gelecektir. Eğer gelmiyorsa uygulamanın kendisinde sorun olabilir.
10, Kasım, 2014 hakan214151 (77,487 puan) tarafından cevaplandı
Merhaba öncelikle, ben onu demek istemedim bildirimler kilit ekranında geliyor fakat siyah renk ekranın üzerine geliyor. Benim demek istediğim neden benim kendi yaptığım kilit ekran resminin üzerine değilde siyah renk bir ekrana geliyor..  Teşekkürler
Maalesef bu durumun değiştirme imkanınız yok. Muhtemelen bildirimlerin daha net görünmesi ve kolay okunması açısından yapılmıştır diye düşünüyorum.
Sizdede öylemi ?? Çünkü ben baska iphone 6 larda böyle birsey görmedim resmin üstüne geliyor bildirimler
Bende de böyle ve çevremdeki her kullanıcıda da böyle.
“My
Hoş geldiniz, Soru Cevap sizlere iPhone, iPad veya iTunes ile ilgili sorularınızın diğer kullanıcılarımız tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar. Detaylı bilgi için tıklayınız.

23,913 soru

32,025 cevap

23,916 yorum

33,224 kullanıcı

İlgili sorular

0 oy
1 cevap
27, Aralık, 2014 iPhone kategorisinde mithatylmzz (15 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap
...