settingsAccountsettings
Menusettings

iphone 6 kutusundan az yamuk çıkması

0 oy
Merhaba şuan elime iphone 6 ulaştı. Apple ın kendi sitesinden aldım. ilk baktığım şey telefonda yamukluk var mı oldu. telefonun alt kısmının yanını düz bir zemine koyduğumda telefonun üst kısımlarına doğru çıkıldığında milimlik bir yamukluk dikkatimi çekti. Bu telefonun kendi tasarımı mı yoksa yolunda gitmeyen bişiler mi var yardımcı olurmusunuz acil..
28, Ekim, 2014 iPhone kategorisinde cavusoglu (300 puan) tarafından soruldu

1 cevap

0 oy
Bu tespitiniz yamukluktan kaynaklanmayabilir. iPhone 6'ların arka kamerası biraz çıkıntı olduğu için düz bir zemine koyduğunuzda çıkıntı olan taraf biraz yüksekte kalıyor. Bu duruma dikkat edin. Eğer sorun bu ise dert etmenize gerek yok. Eğer yamukluk bunun dışında bir durum ise aldığınız yere götürüp değişiklik talep etmenizde yarar var.
28, Ekim, 2014 hakan214151 (77,487 puan) tarafından cevaplandı
Sanırım sizin dediğiniz gibi ben aldanmışım o kameranın çıkıntısına. Ama asıl sıkıntı şuan telefonun ısınmasıyla ilgili. Telefonda sadece rehbere numara kaydediyorum ve wifi ile program yüklüyorum ama telefon ısınıyor. daha önce iphone 5 kullanıcısıydım onda hiç böle ısınma problemi yaşamamıştım. Wifi ile program indirirken özellikle ısınıyor telefon. Bu normal bişey mi acaba ?
Isınma aşırı ise aşağıdaki yazıdaki işlemleri sırasıyla uygulayın. Her işlemden sonra sorunun düzelip düzelmediğini denetleyin. Eğer ısınma aşırı değilse dert etmeyin. Çünkü cihaz ince ve yüksek performansa sahip bir cinaz olduğu için biraz ısınması normaldir.

http://www.iphoneturkey.com/2013/11/iphone-ve-ipadde-reset-sifirlama-islemleri.html
verdiğiniz linkteki herşeyi yapmıştım zaten ama hani biraz ısınmadan kastım böle telefonda oyun oynarken ki 5-10 dk sonra rahatsız edici bir sıkcaklık oluyor ya işte benimkisi de öyle. oyun oynamıyorum sadece wifi ye bağlıyım ve program indiriyorum ama elim sıcak oluyor. Normal bi durum değil gibime geliyor.
Normal gibi ise dert etmenize gerek yok.
“My
Hoş geldiniz, Soru Cevap sizlere iPhone, iPad veya iTunes ile ilgili sorularınızın diğer kullanıcılarımız tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar. Detaylı bilgi için tıklayınız.

23,913 soru

32,025 cevap

23,916 yorum

33,224 kullanıcı

İlgili sorular

0 oy
2 cevap
4, Aralık, 2013 iPhone kategorisinde ozgur-live (120 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap
...