settingsAccountsettings
Menusettings

yedekleme bilgisayara kaydedilmediği için itunes diye başlayan hata NO-su olmayan hata

0 oy
Merhaba. Bilgisayarımda eski bir i-tunes olduğu halde (bilmediğim için) i-phonumu güncellemeye çalışınca doğal olarak güncelleme yapılamadı ve i-tunes yedekleme yapmak için telefonun içini boşaltdıktan sonra bana i-tunes sürümünün eski olduğu için güncellemenin başarısız olduğu mesajı vererek işlemi sonlandırdı. Daha sonra güncel sürümü bilgisayarıma yükleyerek yedeklenen bilgileri geri yüklemeye çalıştım ama "yedekleme bilgisayara kaydedilmediği için itunes, .. adli iphone a geri yukleyemedi." diye bir hata veriyor. Bilgisayarımda Backup dosyasını kontrol ettim yedeklenmis olan dosya bilgisayarda mevcut (7,5 GB-lik bir dosya). Bu durumda telefonumu nasıl kurtarabilirim yardımcı olmanızı rica ediyorum. Saygılar
22, Eylül, 2014 iPhone kategorisinde Bahadir2014 (120 puan) tarafından soruldu

1 cevap

0 oy
Bilgisayarınıza kaydedilemeyen bir yedeklemeyi cihazınıza yüklemeniz mümkün değil ama iTunes emsali bir uygulama iTools, iExplorer uygulamalarından birisini kullanarak yedeğinizin içindeki verileri önce bilgisayarınıza sonra oradan da iTunes arşivinize aktarıp eşzamanlarsanız verilerinizi cihazınıza yeniden akatabilirsiniz.
23, Eylül, 2014 hakan214151 (77,487 puan) tarafından cevaplandı
“My
Hoş geldiniz, Soru Cevap sizlere iPhone, iPad veya iTunes ile ilgili sorularınızın diğer kullanıcılarımız tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar. Detaylı bilgi için tıklayınız.

23,913 soru

32,025 cevap

23,916 yorum

33,224 kullanıcı

...