settingsAccountsettings
Menusettings

Amerikan Hesabı için Amerikan Kredi Kartı İstendiği için Google Maps Uygulamasını Nasıl Yükleyebiliriz.

0 oy
Google Maps uygulamasını yüklemek için eskiden Itunes'tan Amerikan hesabı kolaylıkla açılabilir iken şimdi Amerikan hesabı açmak istediğimizde geçerli bir Amerikan Kredi Kartı bilgisi girmemiz isteniyor. Yine eskiden kredi kartı olmaksızın hesap açabiliyorken şimdi sanırım bunu da kaldırmışlar. İlla ki kredi kartı veya Paypal hesabı istiyorlar. Kendi Paypal hesabımı verdiğimde ise amerikan kredi kartına bağlı olmadığı uyarısı ile karşılaştım.

Benim sormak istediğim; amerikan kredi kartı olmaksızın Amerikan hesabı açmak mümkün mü ?

Amerikan veya başka bir hesap olmaksızın Google Maps uygulamasını indirmek mümkün mü ?

Lütfen bizi Apple Haritalar veya Yandex Navigasyon'dan kurtarın !!!
10, Eylül, 2014 iTunes kategorisinde erenevren (180 puan) tarafından soruldu

1 cevap

+1 oy
 
En İyi Cevap

Bu blogta cevap yazan ve uzman bir arkadaşımız olan Önder beyin paylaştığı aşağıdaki işlem ile uygulamayı yüklemeniz mümkün. 

1) iPhone'dan Safari'ye girin.

2) Google'a girin.

3) Arama bölümüne vshare yazın. Arama sonucunda çıkan ilk siteye girin.

4) Unjailbroken'ı seçin ve vShare'i indirin.

5) Programı açın ve Arama Bölümüne Google Maps yazın.

6) Daha sonra buradan yükleyin. 

10, Eylül, 2014 hakan214151 (77,487 puan) tarafından cevaplandı
12, Eylül, 2014 erenevren tarafından seçilmiş
Bilgi için teşekkür ederim, Vshare programına güvenebilir miyiz peki ? Sistemde herhangi bir açık yaratır mı ? Ya da sistemin düzgün çalışmasını engelleyebilir mi ?
Sistemi araştırdım. Cihazınıza indirmek istediğiniz uygulamaları test sürümü gibi indiren bir çalışma formatında olduğu için Apple'ın denetiminden kaçıyor. Google Maps uygulaması gibi kişisel verilerinizi paylaşmak durumunda kalmadığınız uygulamaları yüklemenizde bir sakınca olacağını zannetmiyorum. Bunun dışında o uygulamadan indirdiğiniz bir uygulama diğer uygulamaların verilerine ulaşamaz. Çünkü iOS işletim sisteminin kısıtlamaları buna izin vermez. Bu işlem, jailbreak işlemi gibi cihazınızın sistemini dışarıdan gelecek saldırılara açık hale getirmiyor. Sadece Apple'ın uygulama geliştiricilerine sunduğu test yazılımını cihazlarına yükleme iznini masum bir şekilde ihlal ediyor. Bu uygulama üzerinden kişisel verilerinizi paylaşacağınız bir uygulama indirmenizi kesinlikle tavsiye etmiyorum. Yine de seçim sizin.
Hakan Bey süpersiniz, çok teşekkür ederim yardımlarınız ve bilginiz için. Uzun zamandır beni kara kara düşündüren bir problemimi çözdünüz. Vshare'i kurdum ve gerçekten de işe yaradı.
Gene de dikkatli olun. Ben de sadece Google Maps ve birkaç uygulama indirdim o kadar.
“My
Hoş geldiniz, Soru Cevap sizlere iPhone, iPad veya iTunes ile ilgili sorularınızın diğer kullanıcılarımız tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar. Detaylı bilgi için tıklayınız.

23,916 soru

32,024 cevap

23,916 yorum

33,224 kullanıcı

...