settingsAccountsettings
Menusettings

iTunes telefonumdaki müzikleri görmüyor

0 oy

Merhaba,

Telefonuma müziklerimi iTunes yoluyla atarken hiç bir sıkıntı yaşamamakta idim. Müzik atacağım zaman iTunes uygulamasında telefonumdaki "Müzikler" kısmı açıkken masaüstünden veya klasörden tutup direkt olarak oraya sürükleyerek atıyordum.

Bir kaç ay önce telefonumu eşzamanladığımda telefonumdaki "Müzikler" kısmındaki bütün şarkılar kayboldu, ama hafıza durumu kısmında müziklerimi hala görebiliyordum. Şu anda da hala sorun devam etmekte.

iTunes'ta telefonumdaki "Müzikler" kısmının görüntüsü: bomboş ama altta da görüldüğü üzere dosyalar telefonda.

Aynı şekilde telefonumu açtığımda telefonumun "Müzik" menüsünde şarkılar hala orada; telefon hafıza kullanım durumunda görüldüğü gibi müzik dosyalarım hala var:

Erişilemez de değiller, müzik oynatıcıyı açtığımda şarkılar da orada ve dinleyebiliyorum hatta... bir yere gittikleri falan yok smiley

Bu sıkıntı sizce nedendir, ve çözmek için ne yapmam gerekir? Yeniden eşzamanladığımda ve satın alınanları aktardığımda sonuç değişmedi, iTunes'u kaldırıp yeniden kurduğumda da.

Dipnot: bu yüzden yeni şarkı da atamıyorum, direkt sürüklediğimde kırmızı "sürüklenemez" imleci çıkıyor, bir kaç şarkıyı önce arşive atıp oradan sürüklediğimde oldu, ama sonradan arşivden sildiğimde ve telefonu yeniden taktığımda arşivde olmadıkları için o bir iki şarkıyı telefonumdan sildi. Gariptir ki diğerlerine dokunmadı, hala oradalar.

 

Ne yapmalıyım? Yardımınız için şimdiden teşekkür ederim.

7, Eylül, 2014 iPhone kategorisinde Cryptonist (120 puan) tarafından soruldu

2 Cevaplar

0 oy
müzik ve videoları elle yönet seçeneği açık mı ?
7, Eylül, 2014 denizerdal (722 puan) tarafından cevaplandı
Hayır değil. Seçeneği işaretlediğimde alttaki barda ses kısmı yok oluyor. Uyguladığımda müziklerim silinir mi?
sorunun çözümü bu seçeneği açmak, çünkü kapalıyken masaüstünden falan sürükleyerek müzik atmana izin vermiyor. bunu açıp uyguladığında önce müziklerin silinir, daha sonra bilgisayardan atarsın istediğin gibi
Teşekkür ederim! :) Peki telefonumdaki halihazırdaki müzikleri neden şimdi görmediği hususunda bir fikrin var mıdır? Eskiden iTunes'u açtığımda görünüyorlardı, sadece son bir kaç aydır bomboş görünmekte.
o konu hakkında fikrim yok ilk kez gördüğüm bir problem, ama dediğimi yaptıktan sonra muhtemelen bir daha olmaz
0 oy
Diğer cevap yazan arkadaşın da dediği gibi iTunes eşzamanlama kısmında müzikleri ve videoları elle yönet seçeneği yanındaki tik işaretini ekleyip sağ alt kısımdan uygula derseniz sorununuz çözülecektir.
8, Eylül, 2014 hakan214151 (77,487 puan) tarafından cevaplandı
“My
Hoş geldiniz, Soru Cevap sizlere iPhone, iPad veya iTunes ile ilgili sorularınızın diğer kullanıcılarımız tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar. Detaylı bilgi için tıklayınız.

23,913 soru

32,025 cevap

23,916 yorum

33,224 kullanıcı

...