settingsAccountsettings
Menusettings

farklı ülkede iphone 5 değişimi hakkında

0 oy
merhaba,

lafı çok uzatmak istemiyorum. iphone 5 im suya düştü :( açılmıyor. 3 gün pirinçte beklettim ama nafile. sonuç değişmedi. şimdi biliyorum ki iphone replacement diye bir program var. telefonu veriyorsun belli bir tutar karşılığında (ör: amerikada iphone5-iphone5s için 275 $ kadar) kutusundan çıkarıp yeni bir telefon veriyorlar. sorum şu: arkadaşım iş için endonezyaya gidecek. apple.com dan baktığım kadarı ile orada official bir apple store yok. en azından ben bulamadım. bir çok premium reseller tarzında satış mağazaları var. arkadaşım telefonu buralarda değiştirebilir mi ? yoksa official bir apple store a mı götürmeli ? bu arada endonezya'da official bir apple store var mı sorusunu da cevaplayabilirseniz çok sevinirim.

ps: telefon amerika'dan alındı. tamire verilmedi. garantisi doldu, yok.

teşekkürler.
20, Ağustos, 2014 iPhone kategorisinde artizzi (130 puan) tarafından soruldu

2 Cevaplar

0 oy
Aynı şey benim başıma geldi. Türkiye Zorlu Center Apple Store değişim yapmadı. Ben de Amerika'dan almıştım. Tekrar gönderdik Amerika'ya 291.19$'a değişim yapıldı.
20, Ağustos, 2014 Fatih Ekrem BAHADIR (386 puan) tarafından cevaplandı
bilgilendirme için çok teşekkürler.
0 oy
Premium Reseller mağazaları ülkemizde Apple Mağazası açılana kadar kendi sattığı ürünler dışında garanti hizmeti vermedi. Taki bu kural Apple Store açılana kadar devam etti. Eğer Endonezya'da böyle bir durum varsa garantiye girmeyebilir. Şansınızı denemenizde fayda var ya da teyit ettirme imkanınız varsa öğrenip ona göre gönderebilirsiniz. Tahmin ettiğim kadarıyla bu değişim sadece Apple Retail Store mağazalarında yapıldığı için olmayacaktır.
20, Ağustos, 2014 hakan214151 (77,487 puan) tarafından cevaplandı
evet ben de öyle tahmin ediyorum. illa apple retail store olmalı galiba. çok sınırlı ülke var listede bu tanıma uyan. bi şekilde bu ülkelerde replacement yapmak gerekiyor.
Umarım değiştirme imkanını bulabilirsiniz.
“My
Hoş geldiniz, Soru Cevap sizlere iPhone, iPad veya iTunes ile ilgili sorularınızın diğer kullanıcılarımız tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar. Detaylı bilgi için tıklayınız.

23,916 soru

32,024 cevap

23,916 yorum

33,224 kullanıcı

İlgili sorular

0 oy
1 cevap
9, Aralık, 2012 iPhone kategorisinde A_basar (120 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap
30, Mayıs, 2014 iPhone kategorisinde ozi0637 (120 puan) tarafından soruldu
...