settingsAccountsettings
Menusettings

iPhone 4 de kullandığım önceki Apple Kimliklerimi nereden görebilirim?

0 oy
iPhone'umu değiştirdim. Ve eski apple kimliğim ile aldığım bazı ücretli uygulamaları yeni telefonuma tekrar ödeme yapmadan indirmek istiyorum ancak eski apple kimliğimi hatırlamıyorum. Sorunum acil ve yardımcı olursanız çok sevinirm. Şimdiden teşekkürler.
10, Ağustos, 2014 iPhone kategorisinde Osman Kavafoğlu (150 puan) tarafından soruldu

2 Cevaplar

0 oy
Maalesef böyle bir imkan yok. Bu arada Apple Kimliği olarak sürekli kullandığınız bir email adresini vermemiş miydiniz? Bu email adresini mutlaka biryerlerde kullanmış, birilerine email atmışsınızdır ?
10, Ağustos, 2014 mustafatan75 (50,026 puan) tarafından cevaplandı
Önceki Kimlik bana ait değildi. Ailemden herhangi birine ait olabilir. Ve kimliği değiştireli uzun zaman oldu. Maalesef hatırlayamıyorum. Peki hangi uygulamayı hangi kimlik ile indirdiğimi görebilir miyim? Uygulamaların bu özelliği var mı?
Yeni cihazınızda eski Apple Kimliğine ait uygulamalar var mı? Varsa bu uygulamaların güncellemelerinde eski Apple Kimliğini sorar. Bu sayede görebilirsiniz.
Evet var. Ancak yeni güncellemenin gelmesi uzun sürebilir. Başka bir yol yok mu?
Genelde popüler uygulamalara ayda bir güncelleme gelir? Eski apple kimliği ile kaç tane uygulama indirmiştiniz? Eğer çok ise mutlaka 1 hafta içinde bir tanesine güncelleme gelecektir. Güncellemeye çalıştığınızda da eski apple kimliği ekranda çıkacak ve sizden şifresinin girmenizi isteyecektir.
0 oy
Böyle bir imkanınız yok.
11, Ağustos, 2014 hakan214151 (77,487 puan) tarafından cevaplandı
“My
Hoş geldiniz, Soru Cevap sizlere iPhone, iPad veya iTunes ile ilgili sorularınızın diğer kullanıcılarımız tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar. Detaylı bilgi için tıklayınız.

23,913 soru

32,025 cevap

23,916 yorum

33,224 kullanıcı

...