settingsAccountsettings
Menusettings

IPHONE 5 EKRANIM KIRILDI ARKADAŞLAR BAKAR MISINIZ ?

0 oy
Merhabar arkadaşlar.Gözüm gibi baktığım iphoneum dün gece metroya yetişeyim diye koşarken cebimden fırladı ve çok sert bir zemine çarptı.Elime alınca gördüm ki home tuşunun oralarda kırılmalar var ve ekranın üst tarafında da çok olmasada kırıklar var.Sorum size şu ki telefonu Bursa Darty'den almıştım.Oraya götürsem daha garantisi var kaç para alırlar ? Geçici telefon verirler mi ? Yoksa yan sanayiye götürsem ekranı taktırsam ne gibi sorunları beni bekler ? Apple yedek parça yapmıyor diye bir duyum almıştım,bu ne kadar doğrudur ? Sonuçta Darty'de yan sanayide aynı ekranı takacaksa aradaki farkı vermek ne kadar mantıklı ? Bu yazımı okuduğunuz için çok teşekkür ederim.Tavsiyelerinizi ve yorumlarınız bekliyorum,iyi forumlar.
5, Ağustos, 2014 iPhone kategorisinde zaferturkunolacak (120 puan) tarafından soruldu

1 cevap

0 oy
Darty firması satıcıdır. Belli bir süre sonra iade hizmetini bırakır ve asıl garantiyi sağlayan firmaya sizi yönlendirir. Bu konu hakkında bilgi almak için Darty'ye gidin ve dışarıdan bir tamirciden yaptırmak yerine öncelikle servise giderek şansınızı deneyin. Fiyat konusu ise arızanın durumuna göre değişiklik gösterir. Bu konuda en net cevabı servisten alabilirsiniz. oradan bir fiyat alırsınız eğer istenen fiyat makul gelirse tavsiyem garanti kapsamında para ödeyerek değişiklik yapın. Eğer size pahalı gelirse dışarıdan yaptırırsınız. Dışarıdaki servis düzgün tamir edemezse elinizde tamir edilemeyen ve garanti kapsamına girmeyen bir cihaz kalabilir. Sizi bu konuda uyarmak isterim.
5, Ağustos, 2014 hakan214151 (77,487 puan) tarafından cevaplandı
“My
Hoş geldiniz, Soru Cevap sizlere iPhone, iPad veya iTunes ile ilgili sorularınızın diğer kullanıcılarımız tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar. Detaylı bilgi için tıklayınız.

23,912 soru

32,025 cevap

23,916 yorum

33,224 kullanıcı

İlgili sorular

0 oy
1 cevap
13, Aralık, 2011 iPhone kategorisinde deryaulas (150 puan) tarafından soruldu
...