settingsAccountsettings
Menusettings

Face Time Sorunu

+1 oy
Merhaba arkadaşlar

I pad ile I phone 4 arasında facetime uygulamasını kullanamıyorum. Bütün verilen bilgileri denedim. Acaba sorun nerden kaynaklanıyor olabilir ? Aynı wifi üzerinden denedim. Bağlanamamasının sebebi bu olabilir mi ? Şimdiden Teşekkürler.
18, Aralık, 2011 Genel kategorisinde Yağmur (240 puan) tarafından soruldu

3 Cevaplar

0 oy
Aynı wifi olup olmamasıyla alakalı bi sorun oluşmaz. İpad de facetime aktivesini yaptınızmı ? iPhone 4 e iPad de kayıtlı olan apple kullanıcı mailini kaydettinizmi ?

Tekrar kontrol edip deneyiniz lütfen. Kolay gelsin.
18, Aralık, 2011 lejyoner66 (1,180 puan) tarafından cevaplandı
Evet. IPad'de rehbere arkadaşımın mail adresi kayıtlı. Benim telefonumda ise kendi mail adresim. Ipadde facetime araması yaparken kişilerden benim mail adresime facetime araması yapıyoruz. Fakat FAcetime için uygun değil uyarısı alıyoruz. (Teşekkürler yanıt için)
Sizin telefonuzda arama yapmak istediğiniz arkadaşınızda aktif olan apple hesabı kişi olarak kayıtlı olmalı ve onu aramalısınız. Arkdasınızın ipadinde ise sizin telefon numaranız veya apple hesabınız kişi olarak kayıtlı olmalı...
0 oy
İkisinde de facetime kapatin sonra birdaha facetime aktivasyonunu yapin bu sorununuzu %100çozer
23, Aralık, 2011 İphonemevlut (1,070 puan) tarafından cevaplandı
Değerli yardımlarınız için teşekkür ederim arkadaşlar. Çözümü I pad'i 3 kez kapatıp açmam ve İphonemevlut arkadaşımızın dediği gibi aktivasyonu sürekli yaptım ve sorun düzeldi. Sanırım donanımsal bir sorundu. tekrar teşekkürler.
0 oy
IPhone ve iPad arasında iletişim kurmak için Facetime'yı kullanmanın yanı sıra, görüntülü arama için bazı ücretsiz uygulamalar da vardır. Örneğin, iOS cihazlarınızda WhatsApp, Skype ve Hangouts'u deneyebilirsiniz.
 

 

31, Mayıs, 2017 MaxxWell (33 puan) tarafından cevaplandı
“My
Hoş geldiniz, Soru Cevap sizlere iPhone, iPad veya iTunes ile ilgili sorularınızın diğer kullanıcılarımız tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar. Detaylı bilgi için tıklayınız.

23,916 soru

32,024 cevap

23,916 yorum

33,224 kullanıcı

İlgili sorular

0 oy
1 cevap
0 oy
1 cevap
4, Kasım, 2011 Genel kategorisinde hikmetonder (350 puan) tarafından soruldu
...