settingsAccountsettings
Menusettings

önceden aldığım ücretli uygulamalar tekrar yüklemek istediğimde para istiyor

0 oy
Sitede ve iphone da yeniyim. ben 1 önce abimin iphonunu devir aldım. restore yaptım. hala onun id sini kullanıyorum ve onun önceden indirdiği paralı uygulamaları(mesela cut the rope) indirmek istediğimde tekrar buy now yazısı geliyor.i tunes dan 'view my acount'-- purchase history kısmından uygulamaları görebiliyorum.

bu arada ayarlardan kredi kartının ''none'' ye çevirmiştim yanlışlıkla birşey indirmemeyim diye. onunla bir alakası olurmu?
15, Eylül, 2011 App Store kategorisinde cskaraman (230 puan) tarafından soruldu

2 Cevaplar

0 oy
Hayır olmaz. Aynı Apple ID'yi kullandığınız sürece daha evvel indirdiğiniz uygulamaları tekrar indirmeye kalktığınızda para ödemezsiniz.

"Buy Now" yazısı çıkması önemli değil. Satın alma işlemini başlattığınızda size o uygulamanın ücretsiz olduğunu söyleyecektir daha evvel indirdiğiniz için.
15, Eylül, 2011 mustafatan75 (50,026 puan) tarafından cevaplandı
0 oy
ben normalde forumlarda çok basıt sorunları uğraşmadan konu açanlardan pek hoşlanmam. telefondan ne yaparsam yapayım uygulamayı yüklemedi ama itunesten uygulamayı bulduğumda yükledi.bu arada hız ve alakanız için teşekkür ederim.
15, Eylül, 2011 cskaraman (230 puan) tarafından cevaplandı
“My
Hoş geldiniz, Soru Cevap sizlere iPhone, iPad veya iTunes ile ilgili sorularınızın diğer kullanıcılarımız tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar. Detaylı bilgi için tıklayınız.

23,913 soru

32,025 cevap

23,916 yorum

33,224 kullanıcı

...