settingsAccountsettings
Menusettings

IPhone - I Cloud Fotoğraf Yayınındaki Fotoğrafları Bilgisayara senkronize etmiyor

0 oy

merhaba.
bilgisayarımda icloud denetim masası yüklü ve bugune kadar çektiğim tüm fotoğrafları otomatik olarak bilgiyarıma aktarıyordu. ben de buradaki fotoğrafları kısa süreli aralıklarla bilgisyarımda yedekliyordum.

dün tatilden döndüm, şu anda iphone'umdaki fotograf yayınımda 850 fotoğraf var ve bunların yalnızda 330 tanesini bilgisayarıma atmış durumda, diğerlerini bir türlü senkronize etmiyor. 
(Film rulosundan elle al demeyin çünkü aynı fotoğraflar film rulosunda yok, nasılsa bulutumda var diye yer kaplamasın diye çoğunu silmiştim. Bu işlem foto yayınındaki fotoları etkilemiyor, daha evvel hep yaptığım bir şey)

Ben şimdi telefondaki fotoğraf yanınındaki fotoğraflara nasıl ulaşacağım? Bunları bir şekilde bilgisayara aktarmam gerek. Belli ki kendi kendisine aktarmayacak.

Icloud fotoğrafları 1 ay tutuyor biliyorsunuz, bu yuzden bir an önce yardım lazım :(

Çok teşekkürler

21, Temmuz, 2014 iPhone kategorisinde januce (120 puan) tarafından soruldu

1 cevap

0 oy
ICloud denetim masasını kaldırıp yeniden yükleyip tekrar deneyin. Eğer çözüm alamıyorsanız başka bir bilgisayarda ya da bir mac bilgisayarında deneyin. Eğer yüklenmezse yapabileceğiniz bir şey yok.
21, Temmuz, 2014 hakan214151 (77,487 puan) tarafından cevaplandı
Teşekkür ederim Hakan Bey. Peki Icloud Denetim Masasını kaldırıp yeniden kaldırmam durumunda fotoğraflara zarar gelmez mi? Kaybolmalarından bayağı korkuyorum :)
Normal şartlarda iCloud Denetim masasının kaldırılması sadece bu uygulamanın yüklü olduğu bilgisayardaki fotoları siler ama icloud sunucularında kalmaya devam eder ama windows kullanmadığım için işletim sistemi uyuşmazlığı gibi beklenmedik bir sorun olabilir mi bilmiyorum. İsterseniz bu uygulamayı kaldırmadan başka bir bilgisayara icloud denetim masasını yükleyip Fotoğraf yayını özelliğini açın. Fotolar geliyor mu teyit edin. Eğer olmazsa bir de Apple bilgisayarı ile denemenizi öneririm.
“My
Hoş geldiniz, Soru Cevap sizlere iPhone, iPad veya iTunes ile ilgili sorularınızın diğer kullanıcılarımız tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar. Detaylı bilgi için tıklayınız.

23,916 soru

32,024 cevap

23,916 yorum

33,224 kullanıcı

...