settingsAccountsettings
Menusettings

iPhone 7.1.2 güncellemesinden sonra wifi soluk gösteriyor? Aktif edemiyorum.

0 oy

Arkadaşlar 7.1.2 yi iphone 4S’ime kurduktan sonra çok ciddi wifi sorunları yaşıyorum. Odamda çeken wifi çekmez oldu, wifi’nin yanına gidince de çekiyor fakat sürekli kopuyor. Bir oyun indiremedim appstore’dan, wifi ile indirirken uygulama 100mb’ın üstünde uyarısı alarak durduruyordu.
Bugün de wifi hiç aktif edemez oldum, soluk şekilde gösteriyor wifi kullanılamaz uyarısı alıyorum…
ağ ayarlarını sıfırla taktiğini yaptım yemedi.
7.1.1′e geri dönüş nasıl yapılabilir?

7, Temmuz, 2014 iPhone kategorisinde expeditious (180 puan) tarafından soruldu

2 Cevaplar

0 oy

Normal şartlarda bu yaşadığınız sorunun ayarlar kısmında ya da cihazınızda başka bir kısımda çözümü bulunmadığı için yazılım yüklemesi ya da güncellemesi sırasında oluşan ve tarifi mümkün olmayan bazı sorun ve hatalar bu tarz hatalara sebep olabiliyor. Yaşanılan bu tarz sorunların en mantıklı çözümü ilk olarak cihazınızı kapatıp açmak ve sorunun çözülüp çözülmediğini denetlemektir. Eğer sorun düzelmezse ikinci olarak aşağıdaki linkteki yazıda tarifi yapılan sıfırlama işlemlerini sırasıyla deneyerek her uygulanan işlemden sonra sorunun çözülüp çözülmediğini denetlemektir. Bu tavsiye edilen işlemler içerisinde son tavsiye edilen Tüm İçerik Ve Ayarları Sil işleminden sonra bütün veri ve ayarlarınız sıfırlanacaktır. Bu işlemden sonra en son aldığınız yedeğin geri yüklenmesi sorunu yeniden cihaza getirecektir. Bu nedenle en son işlemi uyguladıktan sonra Yeni IPhone Olarak Ayarla işlemi ile cihazınızı tamamen fabrika ayarlarına döndürmeniz sorunu çözecektir. Zaten bu işlem de sorunu çözmezse cihazınızda donanımsal bir problem olabilir ve bu durumda tek yol cihazınızı bir servise göstermektir. 

 

http://www.iphoneturkey.com/2013/11/iphone-ve-ipadde-reset-sifirlama-islemleri.html

 

Şunu belirtmek isterim ki 4s modellerinin wi fi entegreleri fabrika çıkışlı sorunlu olduğu için yazılımsal tavsiyeler sorunu çözmezse servise gitmekten başka çareniz yok. 

9, Temmuz, 2014 hakan214151 (77,487 puan) tarafından cevaplandı
“My
Hoş geldiniz, Soru Cevap sizlere iPhone, iPad veya iTunes ile ilgili sorularınızın diğer kullanıcılarımız tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar. Detaylı bilgi için tıklayınız.

23,913 soru

32,025 cevap

23,916 yorum

33,224 kullanıcı

İlgili sorular

0 oy
1 cevap
23, Ekim, 2012 iPhone kategorisinde eta (120 puan) tarafından soruldu
...