settingsAccountsettings
Menusettings

Bildirim ekranı sorunu

0 oy
Merhaba

ıphone 4 kullanıcısıyım. İos7.1.2  güncellemesini yaptıktan sonra bildirim yerini kaydırıyorum yukardan tel kendini yeniden başlatıyor. Açılınca tekrar yapıyorum. Tekrar gidiyor. Yedekten tekrar yükledim aynı sorun devam ediyor. Home ve uyutma tuşu ile yeniden başlattım devam ediyor. Sizce sorun nedir ??
5, Temmuz, 2014 iPhone kategorisinde gltkncymz (1,040 puan) tarafından soruldu

1 cevap

0 oy

Yedeğinizi geri yüklerseniz sorun yeniden geri gelir. Normal şartlarda bu yaşadığınız sorunun ayarlar kısmında ya da cihazınızda başka bir kısımda çözümü bulunmadığı için yazılım yüklemesi ya da güncellemesi sırasında oluşan ve tarifi mümkün olmayan bazı sorun ve hatalar bu tarz hatalara sebep olabiliyor. Yaşanılan bu tarz sorunların en mantıklı çözümü ilk olarak cihazınızı kapatıp açmak ve sorunun çözülüp çözülmediğini denetlemektir. Eğer sorun düzelmezse ikinci olarak aşağıdaki linkteki yazıda tarifi yapılan sıfırlama işlemlerini sırasıyla deneyerek her uygulanan işlemden sonra sorunun çözülüp çözülmediğini denetlemektir. Bu tavsiye edilen işlemler içerisinde son tavsiye edilen Tüm İçerik Ve Ayarları Sil işleminden sonra bütün veri ve ayarlarınız sıfırlanacaktır. Bu işlemden sonra en son aldığınız yedeğin geri yüklenmesi sorunu yeniden cihaza getirecektir. Bu nedenle en son işlemi uyguladıktan sonra Yeni IPhone Olarak Ayarla işlemi ile cihazınızı tamamen fabrika ayarlarına döndürmeniz sorunu çözecektir. Zaten bu işlem de sorunu çözmezse cihazınızda donanımsal bir problem olabilir ve bu durumda tek yol cihazınızı bir servise göstermektir. 

 

http://www.iphoneturkey.com/2013/11/iphone-ve-ipadde-reset-sifirlama-islemleri.html

6, Temmuz, 2014 hakan214151 (77,487 puan) tarafından cevaplandı
“My
Hoş geldiniz, Soru Cevap sizlere iPhone, iPad veya iTunes ile ilgili sorularınızın diğer kullanıcılarımız tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar. Detaylı bilgi için tıklayınız.

23,913 soru

32,025 cevap

23,916 yorum

33,224 kullanıcı

İlgili sorular

0 oy
1 cevap
18, Şubat, 2012 iPhone kategorisinde zghost55 (140 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap
1, Ocak, 2012 iPhone kategorisinde skream (140 puan) tarafından soruldu
...