settingsAccountsettings
Menusettings

apple kimliği paylaşma sorunu.

+1 oy

merhabalar. bir sorunum var. apple kimliğimi bir arkadaşımla paylaştım. benim fotograflarıma veya başka bir şeye ulaşabilir mi? icloud yedeklerimi de silmiş bulunmaktayım o aygıtta da silinmiş midir? ilginiz için teşekkürler.

9, Haziran, 2014 iPhone kategorisinde aysu (18 puan) tarafından soruldu

2 Cevaplar

0 oy
http://www.iphoneturkey.com/2013/01/apple-kimliginin-ortak-kullanimi.html

 

Daha önce bununla ilgili bir yazı paylaşılmıştı. Ayrıca eğer icloud yedeklerini sildiyseniz yedeklere ulaşamaz ancak eğer fotoğraf yayını özelliğini aktif etmiş iseniz fotoğraflarınız diğer cihaz ile eşzamanlanır. (Daha ayrıntılı bilgi : http://www.iphoneturkey.com/2014/02/icloud-yedeklemesi-hakkinda-bilinmesi-gerekenler.html)
9, Haziran, 2014 e.anil (890 puan) tarafından cevaplandı
teşekkürler.
0 oy
Sizin apple kimliğinizi biliyorsa icloud servisini kullanıyorsanız bu verilerinize ulaşabilir. Yedeğinizi sildiyseniz yedeğinize ulaşamaz ama bu servis açık olduğu sürece otomatik olarak yedek alınacaktır. Bu yedeğe de arkadaşınız ulaşabilecektir. Bu servisi iki cihazda da kapatırsanız ya da siz hiç kullanmaz ve www.icloud.com adresinden kimliğiniz ve şifreniz ile giriş yapıp verilerinizi sunucudan silerseniz buradan hiçbir verinize ulaşamaz. Sadece ITunes ve Appstore üzerinden indirdiğiniz içerikleri görebilir.
9, Haziran, 2014 hakan214151 (77,487 puan) tarafından cevaplandı
çok teşekkürler.
Önemli değil. Ne demek.
“My
Hoş geldiniz, Soru Cevap sizlere iPhone, iPad veya iTunes ile ilgili sorularınızın diğer kullanıcılarımız tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar. Detaylı bilgi için tıklayınız.

23,913 soru

32,025 cevap

23,916 yorum

33,224 kullanıcı

...