settingsAccountsettings
Menusettings

Panic.ips hatasi

0 oy
Merhabalar iphone 5 kullaniyorum telefonum ara ara kendi kendine reset atio bazen ekran dokunmayigi bazi harfleri basmiyo basmayinca tel kendi kendine reset atio aciliyo karsilasan varmi boyle bir sikinti ile yardimci olursaniz sevinirim ne yapmam lazim bu durumda sorun neden yapar ?tanilar verilerden hataya baktigimda panic.ips hatalari var
30, Mayıs, 2014 iPhone kategorisinde ozi0637 (120 puan) tarafından soruldu

1 cevap

0 oy

Normal şartlarda bu yaşadığınız sorunun ayarlar kısmında ya da cihazınızda başka bir kısımda çözümü bulunmadığı için yazılım yüklemesi ya da güncellemesi sırasında oluşan ve tarifi mümkün olmayan bazı sorun ve hatalar bu tarz hatalara sebep olabiliyor. Yaşanılan bu tarz sorunların en mantıklı çözümü ilk olarak cihazınızı kapatıp açmak ve sorunun çözülüp çözülmediğini denetlemektir. Eğer sorun düzelmezse ikinci olarak aşağıdaki linkteki yazıda tarifi yapılan sıfırlama işlemlerini sırasıyla deneyerek her uygulanan işlemden sonra sorunun çözülüp çözülmediğini denetlemektir. Bu tavsiye edilen işlemler içerisinde son tavsiye edilen Tüm İçerik Ve Ayarları Sil işleminden sonra bütün veri ve ayarlarınız sıfırlanacaktır. Bu işlemden sonra en son aldığınız yedeğin geri yüklenmesi sorunu yeniden cihaza getirecektir. Bu nedenle en son işlemi uyguladıktan sonra Yeni IPhone Olarak Ayarla işlemi ile cihazınızı tamamen fabrika ayarlarına döndürmeniz sorunu çözecektir. Zaten bu işlem de sorunu çözmezse cihazınızda donanımsal bir problem olabilir ve bu durumda tek yol cihazınızı bir servise göstermektir. 

 

http://www.iphoneturkey.com/2013/11/iphone-ve-ipadde-reset-sifirlama-islemleri.html

1, Haziran, 2014 hakan214151 (77,487 puan) tarafından cevaplandı
“My
Hoş geldiniz, Soru Cevap sizlere iPhone, iPad veya iTunes ile ilgili sorularınızın diğer kullanıcılarımız tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar. Detaylı bilgi için tıklayınız.

23,916 soru

32,024 cevap

23,916 yorum

33,224 kullanıcı

İlgili sorular

0 oy
2 cevap
27, Ocak, 2013 iPhone kategorisinde z_azapta (120 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap
20, Ağustos, 2014 iPhone kategorisinde artizzi (130 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap
9, Aralık, 2012 iPhone kategorisinde A_basar (120 puan) tarafından soruldu
...