settingsAccountsettings
Menusettings

iBooks arşivimdeki kitaplar

0 oy
iPadimde bulunan ePub kitaplarımı yeni bilgisayarıma aktarırken kaybettim. Son yedeklemeyide kitaplar içinde değilken yaptığı için geri yüklemede fayda etmedi. Eşimin iphonunda aynı kitaplar duruyor onlarıda yeni bilgisayara aktarırken kaybetmek istemiyorum çünkü kitapları daha önceden internetten indirmiştim şimdi yok. iPhone numu bilgisayara bağladım yetkilendirdim satın alınanları aktar dedim hepsini yaptım herşey normal fakat kitaplar yok. Bunları yaparken acaba kitaplar kısmında tüm kitapları eşzamanla mı demeliydim? Lütfen yardım edin? Ne yapmalıyım? Teşekkür ederim.
8, Nisan, 2014 iTunes kategorisinde volga (37 puan) tarafından soruldu

2 Cevaplar

0 oy
soruma cevap varmı diye bakarken ilgili sorulardan itools programını gördüm. arkadaşın biri sorununu çözmüş. bende bir örnek denedim başarılı oldum. şimdi diğer cihazımda bulunan epub ları kendi telefonuma aktaracağım. teşekkürler iphoneturkey.  itools çok başarılı hızılı ve kolay.
9, Nisan, 2014 volga (37 puan) tarafından cevaplandı
0 oy
E-kitaplar ibooks uygulamasına aktarılıyor. Bu uygulama windows bilgisayarlarda olamdığı için aktarımda sorun olabiliyor. Bunun için sizin çözümünü bulduğunuz itools uygulaması ile cihazdaki kitapları bilgisayarınıza aktarabilirsiniz. İkinci yol olarak da aşağıdaki işlemi uygulayarak veri kayıpsız cihaz değişimi yapabilirsiniz.

http://www.iphoneturkey.com/2012/12/itunes-ile-veri-kaybi-yasamadan-eski-cihazdan-iphone-5-gecis.html
10, Nisan, 2014 hakan214151 (77,487 puan) tarafından cevaplandı
“My
Hoş geldiniz, Soru Cevap sizlere iPhone, iPad veya iTunes ile ilgili sorularınızın diğer kullanıcılarımız tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar. Detaylı bilgi için tıklayınız.

23,913 soru

32,025 cevap

23,916 yorum

33,224 kullanıcı

...