settingsAccountsettings
Menusettings

VPN şarjı etkiler mi ?

0 oy
VPN'nin açık kalmasının bataryaya bir etkisi olur mu ?
3, Nisan, 2014 iPhone kategorisinde aoduru (36 puan) tarafından soruldu

2 Cevaplar

0 oy
3, Nisan, 2014 mustafatan75 (50,026 puan) tarafından cevaplandı
0 oy
Cihaz devamlı başka bir kaynaktan internete bağlı kalmaya çalıştığı için ayrıca pil tüketimi olur. Bu nedenle lazım olduğu zaman açıp lazım olmadığında kapatmanız en doğru seçenek olacaktır.
3, Nisan, 2014 hakan214151 (77,487 puan) tarafından cevaplandı
Bilmediğiniz konulara sırf bilmişlik taslamak için cevap yazıp insanları kandırmayın.bilmemek değil öğrenmemek ayıp.

Arkadaşım soruna gelince; vpn şarjı etkilemez. Şöyleki örneğin sen türkcell hattının internetini kullanıyorsun.vpn yi açtığında maskeleme yapılır. Çeşitli kodlarla senin başka bir ülkeden internete girdiğin gösterilir. Sonuçta aynı internet aynı hız aynı veri miktarı. Dolayısıyla şarjına en ufak etkisi olmaz...
Ben de takip ettiğim teknoloji sitelerinde okuduğum haberlere göre yorum yapıyorum. Eğer yanılıyorsam bu bilgiçlik tasladığımdan değil bilgilendiren sitenin yanlış bilgi paylaşmasından kaynaklanıyordur. Her şeyi bildiğimi iddia etmiyorum. Bildiğimi bildiğim kadarıyla aktarmaya çalışıyorum. Eğer cevaplarıma bakarsanız emin omadığım konularda bildiğim kadarıyla diyorum ve yanlışsam beni düzeltmelerini istiyorum. Sizin üslubunuz bu sitenin kurallarına uymayacak şekilde yargılayıcı. Herkes burada acemi bile olsa birilerinin sorularına cevap olmaya çalışıyor. Sizin yazdığınız da bir cevap ama bunu yazarken başkalarını rencide etmek hiç hoş değil.

Gelelim pil tüketimi ile ilgili beni bu yönde cevap vermeme yardımcı olan yazıların linkini ekliyorum ve sizi vicdanınızla başbaşa bırakıyorum. İyi günler.

http://www.techno-labs.com/iphoneun-pil-omrunu-arttirmak-icin-15-ipucu/

http://teknomento.com/2010/03/15/iphoneun-pil-omrunu-uzatin/

Soruları cevaplarken cevabını bilmediğim bir soruyu araştırmadan ya da bizzat deneme imkanın varsa denemeden cevap vermiyorum. Umarım kafanızdaki ön yargıyı kırmışımdır.
Emin olmadığınız konularda cevap yazmak zorunda değilsiniz.
Bu benim kendi tercihim. Sizi ilgilendirmez. Burada dünyayı kurtarmıyoruz. Bildiklerimizi bildiğimiz kadarıyla paylaşıyoruz. Siz tam olarak nereden emin oluyorsunuz ki böyle cevap yazıyorsunuz. Ben öğrendiğim hususun linklerini ekledim. Siz de nereden emin oluyorsunuz. Linkleri ekleyin de görelim. Lütfen üslubunuza dikkat edin.
“My
Hoş geldiniz, Soru Cevap sizlere iPhone, iPad veya iTunes ile ilgili sorularınızın diğer kullanıcılarımız tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar. Detaylı bilgi için tıklayınız.

23,912 soru

32,025 cevap

23,916 yorum

33,224 kullanıcı

İlgili sorular

0 oy
2 cevap
31, Mart, 2014 iPhone kategorisinde burak91 (157 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap
5, Kasım, 2016 Genel kategorisinde Pronaruto (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap
27, Mart, 2014 Genel kategorisinde Ozwald (198 puan) tarafından soruldu
...