settingsAccountsettings
Menusettings

Satın aldığım ve mevcut arşivimdeki müziklerin kontrolü

0 oy
Merhaba.

iTunes Store açıldığından beri ülkemize aktif olarak kullanmaktayım. Albüm ya da şarkı bazında alışverişlerim oluyor. Bunları ve mevcut bilgisayarımda hali hazırda olan müziklerimi iPhone um ile kolayca kullanabileceğim bir yöntem püf noktası var mıdır acaba? Manuel olarak ayarlamayı seçiyorum iTunes ekranında ancak music sekmesinde bir değişiklik olmuyor. Sync Music kutucuğunu işaretlediğimde de telefonda halihazırda olanları sileceğim bilgin olsun diyor. Kafam karıştı. Benim asıl istediğim aslında tamamen manuel olarak sürükle bırak yöntemi bile telefonumun müzik ve resim içeriğini kontrol etmek.

 

Bir ikinci ek sorum da iTunes üzerinden aldığım şarkıları mp3 olarak nasıl saklayabilirim?

 

Teşekkürler ilgilenen herkese.
2, Nisan, 2014 iPhone kategorisinde Duranek (320 puan) tarafından soruldu

2 Cevaplar

0 oy
İlk sorunuz ile ilgili olarak müzik eş zamanlamasını ITunes arşivi ile ilk kez yapıyorsanız sizin karşınıza çıkan uyarı her şekilde çıkıyor. Bunu engellemenin bir yolu yok. ITunes emsali bir program olan ITools programını bilgisayarınıza kurarak sürükle bırak yöntemiyle müzik yükleyebilir. Cihazda yüklü müziklerinizi bu prorgram aracılığıyla görüntüleyebilirsiniz.

İkinci sorunuz ile ilgili olarak da satın aldığınız müzikler zaten zil tonu değilse mp3 formatındadır. Ayrıca bilgisayarınızda ayrıca saklamanıza gerek yok. Bir kez indirdikten sonra daha sonraki indirmelerinizden ücret alınmayacaktır ve aşağıdaki yazıdaki satın alınanlar kısmından da rahatlıkla her zaman indirebilirsiniz. Ayrıca bilgisayarınızda saklamanıza gerek yok.

http://www.iphoneturkey.com/2012/12/itunes-11-ipuclari.html
3, Nisan, 2014 hakan214151 (77,487 puan) tarafından cevaplandı
Çok teşekkürler yanıtınız için.
iTunes tan indirdiklerim mp3 formatında değil maalesef. Satın Alınanlar kısmından tekrar tekrar indirebilirim biliyorum ama ben mesela hafıza kartıma atıp arabamda dinlemek istiyorum. Bu amaçla telefondan bağımsız hale getirmek istiyorum satın aldıklarımı.
iTools u deneyeceğim. Sanırım aradığım çözüm onda ilk sorum için.
Eğer indirilen müzikler mp3 değilse bunları mp3 converter uygulaması ile mp3 formatına çevirmeniz gerekiyor.
0 oy
iToolsu denedim ancak hiçbir şekilde telefondaki müzikleri görmüyor. Reload refresh yenilemeyle alakalı her türlü tuşa basıyorum ancak telefonu görüp bağlanmasına rağmen resim ya da müziklere erişemiyorum sebebini anlamadım.
9, Nisan, 2014 Duranek (320 puan) tarafından cevaplandı
“My
Hoş geldiniz, Soru Cevap sizlere iPhone, iPad veya iTunes ile ilgili sorularınızın diğer kullanıcılarımız tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar. Detaylı bilgi için tıklayınız.

23,913 soru

32,025 cevap

23,916 yorum

33,224 kullanıcı

İlgili sorular

0 oy
1 cevap
17, Ocak, 2016 iPhone kategorisinde ii (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap
28, Kasım, 2011 iPhone kategorisinde merve1986 (320 puan) tarafından soruldu
...