settingsAccountsettings
Menusettings

4S de eş zamanlı yedekleme ?

0 oy
telefonumu restore etmem gerekiyor, wifi sorununu sitedeki tüm çözüm yollarına rağmen halledemedim, ve son çare olarak restore etmeyi düşünüyorum, olmazsa servise vereceğim. iTunes ile yedekleme yapmak için bilgisayara bağlandığımda eş zamanlamayı yaptıktan sonra yedekleme işlemi yaptı. Bunun artısı veya eksisi nedir ? Eş zamanlama yapılsa ne olur yapılmazsa ne olur ? Açıklayabilir misiniz ?
notu ile kapatıldı: kapatıldı
2, Mart, 2014 iPhone kategorisinde kjkszpjl (41 puan) tarafından soruldu
3, Mart, 2014 kjkszpjl tarafından kapalı

2 Cevaplar

0 oy

Amacınız yedekleme ise aşağıdaki yazıda paylaştıklarımızı yapmanız yeterlidir:

http://www.iphoneturkey.com/2014/01/itunes-iphone-ipad-yedekleme-backup.html

Eşzamanlama işlemi adı üstünde bilgisayarınıza indirdiğiniz uygulamaları, müzikleri, zil seslerini, vs. cihazınıza transfer ederken cihazınızda indirdiklerinizi de bilgisayarınıza transfer eder. Yani her iki cihazı da eşitler.

2, Mart, 2014 mustafatan75 (50,026 puan) tarafından cevaplandı
0 oy
Yedekleme cihazdaki verilerini güvene alarak cihazınıza bu yedeği yeniden yüklemek istediğinizde işinize yarayacaktır. Bu nedenle yapmanızı tavsiye ederim.
3, Mart, 2014 hakan214151 (77,487 puan) tarafından cevaplandı
yedekleme ne işe yarar diye sormuyorum, eş zamanlamanın ne işe yaradığını sormuştum beyefendi.
eş zamanlı yedekleme diye bir kavram yok. Ben de yedeklemeyi sorduğunuzu varsayarak cevapladım. Bir eş zamanlama bir de yedekleme kavramı vardır. Sorularınızı açık sorarsanız yanlış yönledirmemiş olurum. Eş zamanlamanın faydası cihazda olan verilerinizi bilgisayara ya da bilgisayardaki verilerinizi cihaza aktarmanızı sağlaması nedeniyle verilerinizin güvenliğini sağlarken internet üzerinden bu işlemi daha uzun sürelerde yaparken eş zamanlama daha kısa sürede yapabilirsiniz.
“My
Hoş geldiniz, Soru Cevap sizlere iPhone, iPad veya iTunes ile ilgili sorularınızın diğer kullanıcılarımız tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar. Detaylı bilgi için tıklayınız.

23,913 soru

32,025 cevap

23,916 yorum

33,224 kullanıcı

İlgili sorular

...