settingsAccountsettings
Menusettings

1 Yıllık Uluslararası Garantiyi Uzatmak

0 oy
Yaklaşık 2-3 gün içerisinde 1 yıllık garantisi dolacak iPhone 5 cihazımın aylardır üst kilit tuşunun tamamen çöküp cihaz kenarı ile aynı seviyeye gelmesinden oldukça muzdaribim. Tuş çalışıyor ancak tuşluktan çıkmış bir vaziyettte. Garanti süresini mağaza açılana kadar uzatabilme gibi bir olanak yokmudur. İnternette geçenlerde araştırırken sanki 1 ay uzatabiliyorlar gibi birşey görmüştüm ancak şimdi onu bulamıyorum. Bilenler var ise ne önerebilirsiniz bana. Bildiğim kadarıyla yurtdışı iPhone'ların garantisine bakan firma yok.

Garantimizi uzatabiliyor muyuz yani ek bir süre verilebiliyor mu yoksa garantisi geçip mağaza açıldığında yinede götürüp şansımızı mı deneyeceğiz ?
2, Mart, 2014 iPhone kategorisinde tariks (540 puan) tarafından soruldu

2 Cevaplar

0 oy
Sanırım yurt dışından bir iPhone aldınız. Aldığınız yerden garantisini uzattırabilirsiniz Apple Care ile, fakat Türkiye'de iPhone'ların garantisini uzatma diye bir durum yok.

Fakat yurt dışından cihazınızın garantisini uzatsanız dahi Türkiye'de fiziksel Apple Store açılınca yurt dışından alınan iPhone'lara garanti hizmeti verilip verilmeyeceği halen net değil.
2, Mart, 2014 mustafatan75 (50,026 puan) tarafından cevaplandı
0 oy
Ülkemizde şu an apple garanti uzatma hizmetini sunmaya başlamadı. Bu nedenle ülkemizde yaptırmanız mümkün değil.
3, Mart, 2014 hakan214151 (77,487 puan) tarafından cevaplandı
“My
Hoş geldiniz, Soru Cevap sizlere iPhone, iPad veya iTunes ile ilgili sorularınızın diğer kullanıcılarımız tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar. Detaylı bilgi için tıklayınız.

23,913 soru

32,025 cevap

23,916 yorum

33,224 kullanıcı

...