settingsAccountsettings
Menusettings

Tangoda tanımadığım kişiler

0 oy
Merhabar

 

Tango listemde tanımadığım kişiler olduğunu belirtmiştim. Cevap olarak telefon rehberimde o kişilerin olabileceğini yazmışsınız. Cevap için teşekkürler ama bu kişilerin bende kayıtlı olmadıklarına eminim. Birinin adı 'Aşkım' diye çıkıyor ki bu isimle kimseyi kaydetmedim. Eminim. Bir diğeri de 'Brn frt' diye çıkıyor. Hatta bu kişinin fotoğrafı bile var ki onu da tanımıyorum. (Bu arada bu kişiler tango rehberimde değil, tangoya katıldıklarını gösteren mesajlarda yer alıyorlar.) katıldıkları tarihler de var. Gerekirse onları da bildirebilirim. Lütfen yardım edin çok önemli!!
15, Şubat, 2014 iPhone kategorisinde bilgeaktas (140 puan) tarafından soruldu

1 cevap

0 oy
Tango uygulamasının konuma göre kullanıcı bulma, popüler kişileri gösterme, Tanıyor olabileceğiniz kişileri gösterme özellikleri var. Eğer birisi sizi bu şekilde bulup eklediyse bundan kaynaklı görünüyor olabilir. Bu özellikler uygulama ile tanımlı geldiği için bu özellikler kapatılamıyor. Ayrıca aynı konu ile ilgili yeni sorularınız için yeniden başlık oluşturmak yerine açtığınız ilk konunun altına yorum olarak eklerseniz bu şekilde de size cevap olarak dönüş yapılır. Ayrı başlık açıp soru yoğunluğu oluşturmaz iseniz sevinirim.
15, Şubat, 2014 hakan214151 (77,487 puan) tarafından cevaplandı
“My
Hoş geldiniz, Soru Cevap sizlere iPhone, iPad veya iTunes ile ilgili sorularınızın diğer kullanıcılarımız tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar. Detaylı bilgi için tıklayınız.

23,898 soru

32,022 cevap

23,916 yorum

33,205 kullanıcı

İlgili sorular

0 oy
1 cevap
15, Şubat, 2014 iPhone kategorisinde bilgeaktas (140 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap
6, Aralık, 2013 iPhone kategorisinde Manzur (150 puan) tarafından soruldu
+1 oy
2 cevap
...