settingsAccountsettings
Menusettings

iphone4 telefonumda rehbere yeni kaydettiğim kişiyi daha sonra rehberde bulamıyorum

0 oy
merhabalar;

iphone 4 kullanıcısıyım. ios 7 yüklü iphone 4 telefonumda zaten yavaşlık,işlemlerde kitlenme gibi sorunlarımın yanısıra birde rehbere yeni kaydettiğim kişileri tekrar rehber içinde bulamıyorum. ancak telefon numarasını yazdığımda numaranın altında kayıtlı isim beliriyor. birtürlü çözemedim. yardımlarınız için teşekkürler.
12, Şubat, 2014 iPhone kategorisinde ozanbilgen (140 puan) tarafından soruldu

1 cevap

0 oy
Cihazınızda kişiler uygulamasına girin. Sol üst köşede gruplar butonuna basın. açılan menüdeki bütün kısımların yanına tik işaretini koyun. tekrar deneyin. Bu işlemden sonra sorununuz kuvvetle muhtemel çözülecektir.
12, Şubat, 2014 hakan214151 (77,487 puan) tarafından cevaplandı
hakan hocam teşekkürler;

yanlız şöyle bir konu da var gruplardan sadece birini kullanmak istiyorum (icloud) telefon kendikendinemi diğerlerine kopyalıyo bu isimleri. birde en büyük problemlerden biri numaralar sürekli telefonla ilgili biryerlere gidiyor. yarın teli değiştireyim desem sim kartta hiçbir numara yok. nasıl işler bunlar anlamadım.
“My
Hoş geldiniz, Soru Cevap sizlere iPhone, iPad veya iTunes ile ilgili sorularınızın diğer kullanıcılarımız tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar. Detaylı bilgi için tıklayınız.

23,913 soru

32,025 cevap

23,916 yorum

33,224 kullanıcı

İlgili sorular

...