settingsAccountsettings
Menusettings

iPhone 5 iOS7 Facebook içinde harita görünmeme sorunu

0 oy
İyi günler, iPhone 5 iOS 7 işletim sisteminde en son sürüm Facebook uygulaması ile yer bildirimi yaptığım zaman bir sorunla karşılaştım. 3G bağlantısı olduğu zaman yaptığım bu yer bildirimine ait harita görünmüyor yani boş gri renkte bir kutucuk olarak görünüyor. WIFI bağlantısı ile girip baltığımda aynı yer bildiriminde ait harita görünüyor. Neden 3G bağlantısı ile söz konusu yer bildirimine ait harita görüntülenemiyor? Bunun için araştırma yaptım ama bir sonuç elde demedim. Sizlerin bir fikri varsa ve görüşlerinizi paylaşabilirseniz çok memnun olurum. Sorun ile ilgili ekran görüntülerini aldım ama mesaj ile nasıl göndereceğimi bilemediğim için gönderemiyorum. Arzu ederseniz email ya da başka bir yolla size iletebilirim. Çok teşekkürler
5, Şubat, 2014 iPhone kategorisinde orcunmengenli (200 puan) tarafından soruldu

1 cevap

0 oy
Net Konum bildirimi yapılabilmesi için cihazınızın açık bir alanda ve gökyüzünü görebilecek bir pozisyonda bulunması gerekiyor. Eğer böyle bir durumda olmadığı zaman dairesel şekilde tahmini bir bölge gösterilir. Kablosuz ağ ile bağlandığında cihaz kendi konumunu değil kablosuz ağın konumunu gösterir. Apple'ın kendi Haritalar uygulamasını açın ve buradan da hücresel ağda iken konumunuzu bulmasını sağlayın. Eğer bu uygulamada da sorun varsa cihazınızın gps anteninde bir sorun olabilir. Bu durumda bir servise gitmenizi öneririm. Eğer haritalar uygulamasında konum gösteriliyorsa facebook uygulamasında bir sorun olabilir.
5, Şubat, 2014 hakan214151 (77,487 puan) tarafından cevaplandı
“My
Hoş geldiniz, Soru Cevap sizlere iPhone, iPad veya iTunes ile ilgili sorularınızın diğer kullanıcılarımız tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar. Detaylı bilgi için tıklayınız.

23,913 soru

32,025 cevap

23,916 yorum

33,224 kullanıcı

İlgili sorular

0 oy
1 cevap
20, Eylül, 2013 iPhone kategorisinde muratozpulat (260 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap
27, Mayıs, 2014 iPhone kategorisinde Sarp (81 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap
23, Eylül, 2011 iPhone kategorisinde serkanaksu (120 puan) tarafından soruldu
...