settingsAccountsettings
Menusettings

Satın Alınan Uygulamaların Silinmesi

0 oy
Arkdaşlar daha önce sitede verilen world of goo ve plant vs zombies tarzı ara sıra bedava olan uygulamarı indirdim fakat şu an itunes klasörümde uygulama olsa bile satın alınmış gözükmüyor mağaza sayfasında ?
2, Şubat, 2014 App Store kategorisinde burgaztm (170 puan) tarafından soruldu

1 cevap

0 oy
Daha önceden satın aldığınız uygulamaların geçmişini sadece gizleyebiliyorsunuz. Bu kayıtların silinmesi diye bir durum söz konusu değildir. Aşağıdaki yazıda bu satın alınanların nasıl gizlendiği ve yeniden görünür hale nereden getireleceği paylaşılıyor. Göz atmanızı tavsiye ederim.

http://www.iphoneturkey.com/2012/12/itunes-11-ipuclari.html
2, Şubat, 2014 hakan214151 (77,487 puan) tarafından cevaplandı
sanırım gerçekten silindi çünkü hala itunes mağaza üzerinden tutar gösteriyor..
Eğer apple kimliğiniz ile paralı bir içerik aldıysanız eğer yükleme yapacağınız uygulamanın o uygulama olduğundan eminseniz (Bazen uygulamalar aynı uygulamayı yeni bir ara yüzle paralı olarak tekrar satışa sunabiliyorlar.) paralı yazsa bile alım yapacağınızda sizden tekrar para alınmaz ama bu uygulamayı daha önceden alıp almadığınızdan emin olmanız gerekiyor. Aşağıdaki yazıda bu durumun anlatımı yapılıyor.
http://www.iphoneturkey.com/2012/01/apple-kimligi-app-store-ucretli-uygulamalar-ve-icerikler.html
Tekrar ifade ediyorum bu satın alma geçmişi silinemiyor. Eğer gizlediyseniz daha önceden alım yaptığınız gösterilmiyor gizlendiğinden dolayı.
“My
Hoş geldiniz, Soru Cevap sizlere iPhone, iPad veya iTunes ile ilgili sorularınızın diğer kullanıcılarımız tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar. Detaylı bilgi için tıklayınız.

23,913 soru

32,025 cevap

23,916 yorum

33,224 kullanıcı

İlgili sorular

0 oy
1 cevap
0 oy
1 cevap
5, Eylül, 2011 iPhone kategorisinde Celato (140 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap
...