settingsAccountsettings
Menusettings

'Değişikliklerin uygulanması bekleniyor'

0 oy
Merhaba tekrar aynı soruyu soruyorum kusura bakmayın. Üç gündür iphone 4S cihazıma müzik yüklemeye çalışıyorum. Her seferinde hazırladığım 600 şarkılık listeyi yükleme işlemi 6/6 da kalıp değişikliklerin uygulanması bekleniyor diyor. Sanatçı seçerek yüklediğimde yüklendi fakat 100 den fazla sanatçıyı teker teker yüklemek gerçekten can sıkıcı olur. Lütfen yardım edin. (İtunesum güncel)
15, Ocak, 2014 iPhone kategorisinde Cemretunc (140 puan) tarafından soruldu

1 cevap

0 oy

bu sorun maalesef bazen olabiliyor, ben de bir defasında yaşamıştım, her yolu denedim. bir çözüm alamayınca fabrika ayarlarına döndüm ve sorun çözülmüştü. size de bu işlemi tavsiye ederim.

http://www.iphoneturkey.com/2012/08/itunes-iphone-ipad-setup-new-yeni-sifir-kurulum.html

15, Ocak, 2014 hakan214151 (77,487 puan) tarafından cevaplandı
şimdi tekrar denedim bu sefer 'safari güvenli tarama verileri indiriliyor' yazıyor
tekrar denedim... gen değişiklerin uygulanması bekleniyor yazıyor. ve telefonda normalde eşlenirken sol üst tarafta dönen işaret olmuyor
size tavsiyem bir de bilgisayarınıza format atıp temiz bir kurulum yapar mısınız? cihaz için en son ihtimalleri denedik ama hala olmadı. telefondan yana soru işaretlerini bertaraf ettik. şimdi de bilgisayar tarafındaki ihtimallere göz atmanızı tavsiye ederim. bilgisayarda olan bir sorun bu işlemin yarıda kalmasına sebep oluyor olabilir.
Acaba nasil yapildigini anlatabilir misiniz? Kendi basima yapabilir miyim?
eğer hiç yapmadıysanız bir bilgisayarcı bilgisayara format atıp tekrardan temiz kurulumu cüzi bir meblağa yaptırabilirsiniz. aslında kendi yapabileceğiniz birşey ama eğer hiç yapmadıysanız sorun yaşamamak adına bilen birisine yaptırmanız daha iyi olacaktır.
“My
Hoş geldiniz, Soru Cevap sizlere iPhone, iPad veya iTunes ile ilgili sorularınızın diğer kullanıcılarımız tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar. Detaylı bilgi için tıklayınız.

23,913 soru

32,025 cevap

23,916 yorum

33,224 kullanıcı

İlgili sorular

0 oy
1 cevap
10, Kasım, 2014 App Store kategorisinde Umutt (140 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap
...