settingsAccountsettings
Menusettings

Cydia Sıfırlama

0 oy
iPad'ime iOS7.0.4 için çıkan Evasi0n'un Jailbreak'ini yğkledim. Uzun zamandır yüklü. O zamandan beri bir sürü uygulama yükledim. Çoğu gereksiz ve adını unuttum. İndirilenler yerinde de adlarını unuttuğum için bulamıyorum ve yanlış, temel bir şeyi silmekten korkuyorum. Cydia'ya veya başka uygulamalara bir şey yapmadan, tweaklerin bütününü nasıl silebilirim? Yada iPad'i sıfırlamadan Cydiayı yani Jailbreak'i nasıl silebilirim ?
5, Ocak, 2014 iPad kategorisinde sitebaz55 (590 puan) tarafından soruldu
5, Ocak, 2014 mustafatan75 tarafından düzenlendi
Önder Bey'e mesajınızı http://sorucevap.iphoneturkey.com/user/onderak adresindeki duvarını (wall) kullanarak iletibilirsiniz. Ya da daha önce sorduğunuz bir soruya cevap yazdı ise, verdiği cevabın altındaki yorum seçeneğini kullanarak siz de ona cevap yazabilirsiniz. Ana menüden sadece kurallara uygun soru sorabilirsiniz. Birazdan mesajınızı sileceğim. Anlayaşınız için teşekkür ederim.
Onderak duvarına bakmıyor. Sadece başlığı düzeltseniz ?
Tamamdır düzelttim :)
Asıl ben anlayışınız için teşekkür ederim. Bir de kategoriler arasına Jailbreak veya Cydia seçeneğini eklerseniz iyi olur. Aynı zamanda Teknik Hata seçeneği de çok işe yarayacaktır.
Bence o olmaz mustafa bey cydia ya karşı :)
Karşı olmam ile bir ilgisi yok :) Ayrıca karşı olmamın sebebi yazılanlara bakıp herkesin jailbreak yaptırmaya çalışıp ondan sonra da sorunları ile boğuşması.

Esas sorun benim bu konuda bilgi ve tecrübemin olmaması. Jailbreak kategorisi açarsam, bu  görenler nasıl olsa bu konuda da hızlıca ve sık yardım alabiliriz düşüncesine kapılabilirler. Sonra da sizin yaşadığınız gibi yardım eden birileri çıksa diye ekstra çaba sarfederler.
Ama bence yinede teknik sorunlar kategorisi açılmalı
Teknik sorunlar açarsak altında bir daha hangi cihazla ilgili olduğunu görmek için cihaz kategorisi açmamız gerekir ki kullandığımız altyapı bunu kaldırmıyor. Şu an iPhone kategorisi altında dilediğiniz teknik sorunu sorabilirsiniz, zaten soruların çoğu teknik sorunlar ile ilgili. Jailbreak'li cihazların sorunları ise bambaşka bir dünya.

2 Cevaplar

0 oy
 
En İyi Cevap

aşağıda yazan programların isimleri, sizde warsa silin. bu listenin dışındaki uygulamaları silmeyin

aşağıdaki listeden faydalanabilirsiniz:

http://www.appleturk.net/topic/43583-ios-7-uyumlu-cydia-eklentilerin-g%C3%BCncel-listesi-44s55s5c/

7, Ocak, 2014 onderak (8,362 puan) tarafından cevaplandı
8, Ocak, 2014 sitebaz55 tarafından seçilmiş
0 oy
eğer aşağıdaki yazıdaki tüm içerik ve ayarları sil seçeneğini işe yaramıyorsa aşağıdaki ikinci linkteki işlemi uygulayarak orjinal sürüme dönüp tekrardan jailbreak yapmanız gerekecek.

http://www.iphoneturkey.com/2013/11/iphone-ve-ipadde-reset-sifirlama-islemleri.html

http://www.iphoneturkey.com/2012/09/iphone-ve-ipad-itunes-recovery-kurtarma-dfu-modu-restore-geri-yukleme.html
5, Ocak, 2014 hakan214151 (77,487 puan) tarafından cevaplandı
“My
Hoş geldiniz, Soru Cevap sizlere iPhone, iPad veya iTunes ile ilgili sorularınızın diğer kullanıcılarımız tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar. Detaylı bilgi için tıklayınız.

23,913 soru

32,025 cevap

23,916 yorum

33,224 kullanıcı

İlgili sorular

0 oy
2 cevap
29, Kasım, 2015 iPhone kategorisinde sm. (15 puan) tarafından soruldu
–1 oy
2 cevap
3, Ekim, 2011 iPhone kategorisinde murroo (120 puan) tarafından soruldu
...