settingsAccountsettings
Menusettings

TR de alınan Apple kimliği ile Almanya App Store a girilebilir mi?

0 oy
22, Aralık, 2013 App Store kategorisinde ayhanzorlu (890 puan) tarafından soruldu

2 Cevaplar

+2 oy
 
En İyi Cevap
Hayır. Bir şekilde girseniz dahi birşey indiremezsiniz. Ayrıca Türkiye App Store'a geri dönmek için aşağıdaki yöntem gerekir:

http://www.iphoneturkey.com/2013/02/app-store-yanlislikla-degistirilen-abd-magazasi-gorunumunden-turkiye-magazasina-geri-donus.html
22, Aralık, 2013 mustafatan75 (50,026 puan) tarafından cevaplandı
22, Aralık, 2013 ayhanzorlu tarafından seçilmiş
Teşekkür ederim Mustafa Bey cevabınız için.Almanya için ayrıca bir Apple ID almak mı gerekiyor?(Halen kullanılan telefonu sıfırlayıp,Almanya iTunes ile ilişkilendirip yeni bir kimlik almak mı gerekiyor ?)
Öncelikle Almanya App Store'dan beklentiniz tam olarak nedir? Türkiye App Store'da olmayan ama sadece Almanya App Store'da olan bir uygulamayı indirmekse evet bir tane daha Apple Kimliği almanız gerekiyor. Fakat cihazı sıfırlamanıza gerek yok. Aşağıda anlatıldığı gibi anlatabilirsiniz, sadece ülke olarak Almanya seçin. Aynı anda birden fazla Apple Kimliği de kullanabilirsiniz:

http://www.iphoneturkey.com/2010/10/iphone-veya-ipad-uzerinden-kredi-kartsiz-apple-id-alma.html
Almanya App Store için sormamın nedeni yakında oğlumun eğitim için Almanya ya gidecek olması.Orada iphone nu rahat kullanabilmesini düşündüm.Cevabınız için yeniden çok teşekkür ederim.
0 oy
apple id'sini hangi ülke mağazasından aldıysanız o mağazadan indirme yapabilirsiniz. başka ülke mağazalarına geçiş yapmanız mümkün ama indirme işleminize izin verilmeyecektir. hangi ülke mağazasından indirme yapacaksanız o ülkenin mağazasında apple id almanız gerekiyor.
23, Aralık, 2013 hakan214151 (77,487 puan) tarafından cevaplandı
Çok teşekkür ederim cevabınız için.Sağolun.Almanya App Store da kullanmak için aldım oğluma.Sizin ve Mustafa Bey in bilgilendirme leri sayesinde rahatça çözebiliyoruz sorunları.Tekrar sağolun..
Önemli değil. Ne demek. İltifatlarınız için çok teşekkür ederim.
“My
Hoş geldiniz, Soru Cevap sizlere iPhone, iPad veya iTunes ile ilgili sorularınızın diğer kullanıcılarımız tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar. Detaylı bilgi için tıklayınız.

23,913 soru

32,025 cevap

23,916 yorum

33,224 kullanıcı

...