settingsAccountsettings
Menusettings

App Store dan ücretli birşey indirdm. Daha sonra apple id'imden kredi kartı bilgilerini sildim

0 oy
app store dan ücretliğ bişey indirdm. daha sonra apple id mden kredi kartı bilgilerini sildim hata verdi geri girdim bilgilerimi. ekstra bi ücretle karşılaşırmıyım yada başka bi problemle ?
13, Eylül, 2011 App Store kategorisinde 007nightmare (11 puan) tarafından soruldu
13, Eylül, 2011 mustafatan75 tarafından düzenlendi

1 cevap

0 oy

Ekstra bir ücret olmaz. Fakat kart bilgilerinizi sildiğiniz ve Apple kartınızdan çekimleri hemen yapmadığı için en fazla aşağıdaki linkteki yazıda bahsettiğimiz billing problem mesajı ile karşılaşırsınız.

Bu hata mesajını gidermek için de tekrar kart bilgilerinizi güncellemeniz gerekir. Yoksa o Apple ID ile bir daha hiç bir uygulama indiremezsiniz:

http://www.iphoneturkey.com/2011/09/itunes-app-store-satinalma-gecmisi-sorunlari-ve-itiraz.html

13, Eylül, 2011 mustafatan75 (50,026 puan) tarafından cevaplandı
evet billing problemi ile karşılaştm kredi kart bilgilerimi sildim çünkü bu çıkncada tekrar girdim bilgileri. yani indirdiğm uygulamanın ücreti dışında bi ücret yada problemle karşılaşmıcam değil mi ? çok teşekkürler bu arada
Yukarıdaki yazının sonunda da detaylı açıkladığım gibi billing problem'la karşılaşmanızın sebebi zaten Apple'ın indirdiğiniz uygulamanın parasını çekememesi. Merak etmeyin başka bir sorun veya ücretle karşılaşmayacaksınız :)
kusura bakmayın gayet güzel açıkladınız ama bişey olursa diye endişelendim kart babamın da :D çok teşekkürler yaptığınız iş gerçekten çok iyi kolay gelsin :)
“My
Hoş geldiniz, Soru Cevap sizlere iPhone, iPad veya iTunes ile ilgili sorularınızın diğer kullanıcılarımız tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar. Detaylı bilgi için tıklayınız.

23,913 soru

32,025 cevap

23,916 yorum

33,224 kullanıcı

...