settingsAccountsettings
Menusettings

iphone 4 reset atma

0 oy
telefonuma kayıtlı apple kimliginin şifresini bilmiyorum.reset tektim ve bu  tlf kuramadim.tekrar o apple kimliginin şifresini istiyor.dil seceneklerinden sonra hiç bir şey yapamıyorum....... aple kimligine kayıtlı bu tlf diyo.bi yardim edin lütfen.yani tlf aciliyor dillerden sonra sündüremiyorum.o apple adresini komle nasıl resetlicem.
1, Aralık, 2013 iPhone kategorisinde mstfcbk (120 puan) tarafından soruldu

2 Cevaplar

0 oy

Eğer email adresini hatırlarsanız fakat şifrenizi hatırlamazsanız https://iforgot.apple.com adresini kullanarak email olarak kullandığınız hesabınıza yeni şifre gelmesini sağlayabilirsiniz.

Eğer yukarıdaki işlem çare olmaz ise o zaman cihazın size ait olduğunu ispatlamanız gerekecek. Bunun için de faturasıyla birlikte cihazınızı servise götürün. Aşağıdaki yazının sonunda da paylaştığımız gibi, Genpa gibi Apple'ın yetkili iPhone satıcıları ve servisleri fatura olursa bu konuda yardımcı oluyorlar Apple ile görüşerek:

http://www.iphoneturkey.com/2013/10/icloud-iphonemu-bul-etkinlestirme-kilidi-ve-ikinci-el-cihazlar.html

 

 

1, Aralık, 2013 mustafatan75 (50,026 puan) tarafından cevaplandı
0 oy
apple adresinin şifresini bilmiyorsanız bu aşamayı geçmeniz mümkün değildir. ayrınılı bilgi için aşağıdaki yazıya göz atın.

http://www.iphoneturkey.com/2013/10/icloud-iphonemu-bul-etkinlestirme-kilidi-ve-ikinci-el-cihazlar.html
1, Aralık, 2013 hakan214151 (77,487 puan) tarafından cevaplandı
kendi adresim den tek farkı bir harf nasıl kayıt  oluyor anlamadım.iphonolu bul u yukledıkden sonra oldu ne olduysa.kople fabrika ayarlarina döndürecek bi şekli yokmu.faturası var.tlf cuyu aradım nette yazanı söyluyor
Bu hırsızlığa karşı bir önlem. Kendi Apple Kimliğinizi ve şifrenizi sadece siz bildiğiniz için de sizden başkası açamıyor. Hırsızlar da pek ilgi göstermiyorlar artık eskisi gibi iPhone çalmaya.

Eğer bir Apple Kimliğinizin şifresini unuttuysanız https://iforgot.apple.com/ adresinden şifrenizi yenileyebilirsiniz. Eğer bir şekilde yenileyemiyorsanız faturanızla birlikte cihazınıza garanti veren Apple'ın yetkili servisine gidin faturası ile birlikte. Örneğin Genpa garantili ise Genpaya götürün, onlar yardımcı oluyorlar. Zaten bu konuda bir doküman da yayınlamışlar: https://www.genpa.com.tr/newsletter1/TSBilgilendirme.pdf
“My
Hoş geldiniz, Soru Cevap sizlere iPhone, iPad veya iTunes ile ilgili sorularınızın diğer kullanıcılarımız tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar. Detaylı bilgi için tıklayınız.

23,916 soru

32,024 cevap

23,916 yorum

33,224 kullanıcı

İlgili sorular

0 oy
0 cevap
19, Nisan, 2018 iPhone kategorisinde tphone (57 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap
26, Kasım, 2014 iPhone kategorisinde hayrettin67 (790 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap
...