settingsAccountsettings
Menusettings

jailbreak yapilmis iphone 3gs den safariden facebooka giremiyorum

0 oy
yurt disindan almis oldugum iphone 3gs cihazim kitlenmisti servise vermistim ve jailbreak uygulayip telefoni acmislardi ama artik safariden facebooka giremiyorum ve ios yukseltemiyorum firmware uygulamasi ile 4.3.4 yapabildim en fazla bu konuyla ilgili bilgi verirseniz cok sevinirim..
28, Kasım, 2013 iPhone kategorisinde dmlcr (190 puan) tarafından soruldu

2 Cevaplar

0 oy
aşağıdaki yazıdaki işlemleri dener misiniz? eğer bu işlemler sorunu çözmezse bu cevabın altına yorum eklerseniz başka bir işlem tavsiye edebilirim.

http://www.iphoneturkey.com/2013/11/iphone-ve-ipadde-reset-sifirlama-islemleri.html
28, Kasım, 2013 hakan214151 (77,487 puan) tarafından cevaplandı
0 oy
ağ ayarlarini sifirlamaya kadar uyguladim fakat devamini yapmadim çünkü telefonuma daha önce sıfırlama işlemi yapmistim ve telefon donmuştu dahada açılmamısti servise verip jailbreak yapilip anca öyle açılmıştı
28, Kasım, 2013 dmlcr (190 puan) tarafından cevaplandı
sadece ayarları sıfırlama kısmını da deneyin. çünkü bu işlem sadece ayarları sıfırlıyor ve verilere zarar vermiyor. eğer yapamam da derseniz size tavsiyem uzman bir telefoncuya götürüp yaptırın ya da bu şekilde kullanmaya devam edin.
Ayarları sıfırlama kısmını da yaptım fakat durum aynı..
o zaman aşağıdaki işlem ile fabrika ayarlarına dönmenizi tavsiye edebilirim. eğer bu işlem de olmazsa bir servise cihazınızı göstermenizi tavsiye ederim.
http://www.iphoneturkey.com/2012/09/iphone-ve-ipad-itunes-recovery-kurtarma-dfu-modu-restore-geri-yukleme.html
ama tekrar hatırlatırım eğer sim kilitli bir cihaz kullanıyorsanız bu işlemi tavsiye etmem. çünkü bu işlem sonrası cihazınız yine kilitlenir. bu durumda iki yolunuz var. birincisi yazılımdan iyi anlayan bir telefoncuya götürmeniz gerekiyor. cihazınız sim kilitli olduğu için bu telefoncu jailbreak işlemi ile bu kilidi geçici olarak aşabilmektedir. ama bu işlemden sonra güncelleme yapmamalısınız. çünkü aynı duruma geri dönersiniz. diğer işlem de kalıcı olarak sim kilidini kaldırma işlemidir. bu işlem için sim kilidini koyan sim şebekesine verilecek bir dilekçe ile bu kilidi kalıcı olarak kaldırabiliyorsunuz. bu işlemden sonra kilitlenme korkusu olmadan rahatlıkla güncelleme yapabiliyorsunuz. iki işlemi de istanbul'da iseniz eminönü doğubank'ta yapan yerler var. tercih sizin.
Çok teşekkürler..
önemli değil. ne demek.
“My
Hoş geldiniz, Soru Cevap sizlere iPhone, iPad veya iTunes ile ilgili sorularınızın diğer kullanıcılarımız tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar. Detaylı bilgi için tıklayınız.

23,913 soru

32,025 cevap

23,916 yorum

33,224 kullanıcı

İlgili sorular

0 oy
2 cevap
3, Şubat, 2012 iPhone kategorisinde dasone34 (540 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap
0 oy
3 cevap
4, Aralık, 2011 iPhone kategorisinde udemircan (2,970 puan) tarafından soruldu
...