settingsAccountsettings
Menusettings

iWorks uygulamalarında depolama

0 oy
Merhabalar, Öncelikle şunu söylemeliyim.. Benim iPad2'm var. Ve de yakın bir zamanda Numbers ve Keynote uygulamalarını satın almak istiyorum.. Açıkcası uygulamalar biraz pahalı ama yapacak bir şey yok.. Jb konusunda da, bn jb yapmayı pek düşünmüyorum.. Açıkcası karşıyımda.. :) Neyse; sorum şu ki, iWorks ile oluşturduğumuz dosyalar Windows'taki gibi klasörleme sistemi mi kullanılıyor.. Yoksa mesela Numbers'ta kaydettiğimiz dosyaya gene Number'tan mı ulaşıyoruz.. Ayrıca bu dosyalar sonradan değiştirilenilir, öyle değil mi? Bir de iCloud sayesinde dosyayı PC'mize de gönderebiliyor muyuz? NOT: Cevabınız için çok teşekkürler.. Ayrıca Mustafa Bey, en yakın zamanda bir Numbers incelemesi bekliyoruz.. :)) Sizin incelemeleriniz, kimseninkine benzemiyor.. :) Şimdiden teşekkürler..
20, Kasım, 2011 iPad kategorisinde Mumy (4,690 puan) tarafından soruldu

1 cevap

0 oy

Öncelikle sitenizdeki yazıları ilgiyle takip ediyorum. Paylaşımlarınız için teşekkürler. Sorunuzun üzerinden uzun bir süre geçti ama bildiğim kadarıyla cevaplandırmaya çalışayım. Belki çoktan cevabını bulmuşsunuzdur. Iwork dosyaları sizin istediğiniz yere kaydediliyor ve istediğiniz zaman istediğiniz kısımdan açabiliyor ve değişiklik yapabiliyorsunuz. Eğer icloud üzerinden paylaşım yapmak istiyorsanız bu da mümkün ve istediğiniz zaman dışarı aktar ya da mail olarak gönder seçeneği ile ister office programlarının açacağı şekilde isterse Iwork uygulamalarının açacağı şekilde göndermeniz mümkündür. Cevabı vermekte geciktiğimiz için kusura bakmayın. Soru yoğunluğu olduğundan dolayı cevap vermekte geçiktik ama bundan sonra sorularınız eğer cevapları biliniyorsa en geç 1 gün içinde cevaplanacaktır. 

 

 

22, Ocak, 2014 hakan214151 (77,487 puan) tarafından cevaplandı
“My
Hoş geldiniz, Soru Cevap sizlere iPhone, iPad veya iTunes ile ilgili sorularınızın diğer kullanıcılarımız tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar. Detaylı bilgi için tıklayınız.

23,912 soru

32,025 cevap

23,916 yorum

33,224 kullanıcı

İlgili sorular

0 oy
1 cevap
0 oy
1 cevap
21, Nisan, 2014 iPhone kategorisinde cyberturk (160 puan) tarafından soruldu
...