settingsAccountsettings
Menusettings

Eşzamanlama yaptım müziklerim silindi.

0 oy

Merhaba. Ben video atmak için eşzamanlama yaptım videoayı attım ama daha önce attığım geniş bir müzik arşivim silindi. 5 dakika önce yedekleme yapmıştım geri aldım fakat müzikler yine gelmedi. Geri alabilme gibi bir şansım var mı? Yoksa bile bana hiç bir şey silmeden yeni video ya da müzik atma yöntemini yazarsanız sevinirim.

23, Ekim, 2013 iPhone kategorisinde Masha (120 puan) tarafından soruldu

2 Cevaplar

0 oy
23, Ekim, 2013 mustafatan75 (50,026 puan) tarafından cevaplandı
Özür dilerim fakat anlatılanlar benim için yeterince sade değil. Zaten telefonu yeni almış bulunmaktayım yeterince acemiyim konularınızı okuyunca iyice kafam karıştı. yedekleme yaptım geri alabilecekmiyim müziklerimi yoksa ebediyen silindi mi? bir de ek olarak attığınız konularda sanırım eski iTunes ben yenısını yukledıgım için bazı secenekleri bulamadım kafam çorba oldu. teşekkürler :)
Bilgisayardan attığınız müzikler yedeklenmez. Çünkü onlar zaten bilgisayarınızda mevcut diye. Sanırım başka bir iTunes ile cihazınızı eşzamanladınız. En son hangi iTunes ile cihazınızı eşzamanlarsanız o iTunes arşivi cihazınıza transfer edilir, bir önceki bilgisayardan eşzamanladıklarınız cihazdan silinir.

Bu yüzden ya iTunes arşivini yedekleyeceksiniz, ya da iTunes'ta eşzamanlama yaptırmadan cihazınıza müzik atma imkanı veren programlar kullanacaksınız yukarıda paylaştığımız gibi.
0 oy
bilgisayardan yükleme yaptığınız müziklerin yedeği alınmıyor. bu yedekleri yükleseniz bile müzikleriniz geri gelmez. bu müzikleri hangi itunes kitaplığından yüklediyseniz o itunes arşivine bağlayıp eş zamanlayarak müziklerinizi geri getirebilirsiniz. size tavsiyem size ait olan bir itunes arşiviniz olsun ve başka bir itunes arşivi ile eş zamanlama yapmayın.
23, Ekim, 2013 hakan214151 (77,487 puan) tarafından cevaplandı
“My
Hoş geldiniz, Soru Cevap sizlere iPhone, iPad veya iTunes ile ilgili sorularınızın diğer kullanıcılarımız tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar. Detaylı bilgi için tıklayınız.

23,913 soru

32,025 cevap

23,916 yorum

33,224 kullanıcı

İlgili sorular

0 oy
1 cevap
2, Şubat, 2013 iPhone kategorisinde Ahmet_Yilmaz (2,550 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap
7, Ocak, 2015 iPhone kategorisinde Zhranr (230 puan) tarafından soruldu
...