settingsAccountsettings
Menusettings

Apple Tv İçerik Yüklenirken Bir Hata Oluştu Tekrar Deneyiniz

0 oy

Merhaba. Bu aralar Apple'a nazar değdi bizim evdeki. Bu sefer Apple Tv ile Film izlemek istedik ilk defa. Kiraladık film ki şöyle oldu kredi kartı bilgimizi doğruladık daha sonra bir yükleme yapılırken hata oluştu. Sonra çekmedi sandık bir başka filmde denedik daha sonra itunes storedan baktığımda iki filminde kiralama ücretini çekmiş. Tekrar tekrar denedin filmi çal/oynattan her seferinde içerik yüklenirken bir hata oluştu Tekrar deneyiniz diyor. Yabancı forumlarda bahsetmiş birkaç kişi dolby digitali kapatın çözünürlüğü standart yapın diye ama hiç bir faydası olmadı bunların. Apple Tvnin güç kablosunu çıkarıp taktım wifiye tekrar kapatıp bağlandım. Sinyal gücü 5 dişten 4 olarak gözüküyor ki normal internette film izlerken herhangi bir sorun olmadı.Nasıl bir çözüm olabilir bilgi verebilirmisiniz. İtunes kimliğim ve bolge secımım Türkiye.

11, Ekim, 2013 Genel kategorisinde umut kurtoğlu (120 puan) tarafından soruldu

1 cevap

0 oy
bu sorun zannımca apple sunucularında oluşan bir sorunla ilgili bir sorun gibi görünüyor. bu problem muhtemelen bis süre sonra çözülecektir ama siz aşağıdaki yazıda sizden tahsil edilen parayı iade alabilirsiniz. ayrıca diğer yazı ile de yaşadığınız sorunu itunes destek yetkililerine bildirebilirsiniz.

http://www.iphoneturkey.com/2011/09/itunes-app-store-satinalma-gecmisi-sorunlari-ve-itiraz.html

http://www.iphoneturkey.com/2013/02/itunes-destek-ile-iletisime-gecmek.html
11, Ekim, 2013 hakan214151 (77,487 puan) tarafından cevaplandı
Akşam itiraz edicem teşekkürler. Yalnız bu tahminim 2 aydır süregelen bir problem daha önce önizlemeleri izlemek istediğimdede bu şekilde oluyordu. Ben belki wifidendir diyerek akşam bir ethernetten bağlamayı deneyeceğim. Ama problemin geçiceğine inanmıyorum.
önemli değil. ne demek. inşallah sorununuzu çözersiniz.
“My
Hoş geldiniz, Soru Cevap sizlere iPhone, iPad veya iTunes ile ilgili sorularınızın diğer kullanıcılarımız tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar. Detaylı bilgi için tıklayınız.

23,913 soru

32,025 cevap

23,916 yorum

33,224 kullanıcı

İlgili sorular

0 oy
1 cevap
31, Ekim, 2014 Genel kategorisinde piyzmen (120 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap
10, Mayıs, 2014 iPad kategorisinde Afacan6 (83 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap
8, Mayıs, 2014 iPad kategorisinde Afacan6 (83 puan) tarafından soruldu
...