settingsAccountsettings
Menusettings

iTunes'tan alınan albümler silindi geri nasıl getirebilirim

0 oy
Merhaba, benim iki ade sorum var cevaplarsanız çok memnun olurum.

1- Bilgisayarım talihsiz bir şekilde arıza çıkardı ve yedeklerini alamadan formatlamak mecburiyetinde kaldım, dolayısıyla iTunes'un yedeği olmadığı için şu an itunes boş. Albümler telefonumda var fakat telefonumu bilgisayara bağladığımda haliyle bilgisayarın içi boş olduğu için telefonu da kendi olduğu gibi boşaltmak istiyor. Telefonumdaki albümleri bilgisayarımdaki iTunes'a aktarabilir miyim?

2- Telefonumu kullanarak iTunes'tan satın aldığım dosyayı yine telefonumdan dğru düzgün yüklenmdiği için yine telefondan sildim. Tekrar yüklemek istediğimde iTunes'tan SATIN ALINDI ibaresi çıkıyor. Geri yüklemek için ne yapabilirim?

Şimdiden teşekkür ederim.
25, Eylül, 2013 iTunes kategorisinde KorhanC (140 puan) tarafından soruldu

1 cevap

0 oy
ilk sorunuz ile ilgili olarak cihazınızdaki verileri itools, disk aid ya da iexplorer uygulamalarından birisini bilgisayarınıza kurarak bu programdan seçtiğinizi açmanız ve cihazınızı bu kablo ile bilgisayara bağladıktan sonra bu verilerin hepsini ve istediğinizi seçerek bilgisayara oradan da itunes arşivinize yeniden ekleyebilirsiniz.

ikinci sorunuz ile ilgili olarak da cihazınızda ayarlar menüsü altında bulunan genel menüsü içindeki kullanım menüsüne girin ve sildiğinizi söylediğiniz uygulamanın cihazınızda bulunup bulunmadığını kontrol edin. burada uygulamayı bulursanız uygulamanın üstüne basın ve sil deyin ve tekrar indirmeyi deneyin. normal şartlarda sildiğiniz bin uygulamanın bu şekilde bulunmaması gerekiyor. eğer sorun düzelmezse cihazınızı kapatın ve açın. o da olmuyorsa cihazınızda ayarlar menüsü altında bulunan itunes store/appstore menüsüne girin ve apple hesabınızın üstüne basın ve çıkış yapın ve tekrar aynı yere basarak giriş yapın.
9, Ekim, 2013 hakan214151 (77,487 puan) tarafından cevaplandı
“My
Hoş geldiniz, Soru Cevap sizlere iPhone, iPad veya iTunes ile ilgili sorularınızın diğer kullanıcılarımız tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar. Detaylı bilgi için tıklayınız.

23,913 soru

32,025 cevap

23,916 yorum

33,224 kullanıcı

...