settingsAccountsettings
Menusettings

eski icloud hesabımdaki aktif olmayan mail adresini nasıl değiştirebilirim.

0 oy
Merhaba

iphone 4 cihazımda ios 7 güncellemesi yaptım. icloud u da aktif olarak kullanmadığım için eski iş adresi mailim kalmış. o adres aktif olmadığı içinde kaldıramıyorum.

yeni icloud hesabı oluşturdum ama telefonumda hala eskisi var ; değişikliği nasıl yapabilirim?
22, Eylül, 2013 iPhone kategorisinde noblekaya (120 puan) tarafından soruldu

1 cevap

0 oy
icloud hesabı ayrı şey mail hesabı ayrı şeydir. kavramlarda bir karaşıklık yaptınız sanırım. icloud kullanıcı hesabı zaten bir mail adresidir. bu adresi bir kez oluşturduktan sonra değişteremiyorsunuz maalesef. ama mail uygulaması içindeki mail hesabınızı silmek istiyorsanız cihazınızda ayarlar--mail, kişiler ve takvimler kısmına girin ve kaldırmak istediğiniz mail hesabını seçin ve hesabı sil deyin. bu şekilde hesabınızı silebilirsiniz.
4, Ekim, 2013 hakan214151 (77,487 puan) tarafından cevaplandı
burda bir arkadaş ıcloud hesabını silme hakkında bilgi paylaşmıs fakat o silme işlemi örnek :    birisi@icloud.com  bu adresi maili silmiyor! ... sadece ıcloud hesabı oluşturduysanız örnek birisi@hotmail.com   bu üyeliği siliyor yani buda app store da ki mailiniz bir veya iki mailden biride olabilir bu app mailiniz ilişkilendirilmiş olanbiride-olabilir ANLICAGINIZ   :  ICLOUD  İÇİN OLUŞTURULAN E-MAİLİ SİLMEK ASIL AMAÇ ,BENCE BİRÇOK KİŞİ BUNU MERAKEDİYOR
benim bildiğim kadarıyla icloud uzantılı mail silinemiyor.
Sayın arkadas icloud un bir mail hesabi oldugunu biliyor ve zaten kullanan biriyim ... benim anlatmak istedigimi anlamadiniz siz ... icloud mail hesabi degilde diger icloud girisindeki diger sunucu tarafindan olusturulan mail silinmesini zaten biliyoruz Daha dogrusu ben icloud mailinin tam anlamiyla silinmesinin bir baska kullanicinin bahsettigi gibi olmadigini ve icloud mail hesabinin silinme kismi farkli oldugunu anlatmaya calistim
dediğinizi anlamakla birlikte belki sorununuz diğer problemdir diye onun da çözümü yazdım ki belki sorununuz odur ve onunla çözersiniz diye ummuştum. yoksa yanlış anladığımdan değil.
“My
Hoş geldiniz, Soru Cevap sizlere iPhone, iPad veya iTunes ile ilgili sorularınızın diğer kullanıcılarımız tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar. Detaylı bilgi için tıklayınız.

23,913 soru

32,025 cevap

23,916 yorum

33,224 kullanıcı

İlgili sorular

0 oy
1 cevap
28, Ekim, 2014 iPad kategorisinde Begüm05 (86 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap
4, Temmuz, 2013 iPhone kategorisinde trs123 (120 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap
6, Ağustos, 2013 Genel kategorisinde BerkTaysi (880 puan) tarafından soruldu
...