settingsAccountsettings
Menusettings

İtunes yedekleme..

0 oy
Daha önce hiç bunu deneyen oldu mu bilmiyorum ama ben itunes te i5 telefonumu yedekledim ve ios7 yi kurmadan önce telefonumu sıfırlamak istiyorum .. Yani telefonuma format attıktan sonra ios7 yi kurmak istiyorum .. Telefonumu sıfırlayıp ios 7 yi kurduktan sonra tekrardan kablo ile itunese bağlansam  yedekleri tekrardan telefona yükleyebiliyor muyum ?

Bazı konularda ios 7 yi yüklemeden önce bu telefona format işini tavsiye etmişlerde o bakımdan soruyorum ..

Şimdiden teşekkürler iyi çalışmalar
20, Eylül, 2013 iPhone kategorisinde cavusoglu (300 puan) tarafından soruldu

1 cevap

+1 oy
Evet yükleyebiliyorsunuz. Yoksa zaten yedek almanın bir anlamı olmazdı. Bu arada aşağıdaki yazımıza da bir gözatın:

http://www.iphoneturkey.com/2013/09/ios-7-guncellemesine-hazirlik.html
20, Eylül, 2013 mustafatan75 (50,026 puan) tarafından cevaplandı
Kusura bakmayın tekrar rahatsız ediyorum ama bir sorum daha olucaktı .. Verdiğiniz linki baştan sona okudum ama anlamadığım bir yer var.. Ben telefonu formatladıktan sonra ios 7 yide yükledikten sonra itunes e girip yedekleri geri yükle dediğimde .. Aklımıza gelebilecek herşey tekrar telefona aynı konfigürasyon da tekrar yüklenicek mi ? Mesela Deezer gibi bir programda indirdiğim tüm şarkılar veya oynadığım oyundaki levelim  filan .. Kusura bakmayın attığınız yerde bunlar dan bahsediliyorsa ve kaçırmışsam affola ..  ( Özellikle Deezer konusunda lütfen beni aydınlatabilirseniz sevinirim çünkü program boyutu 22 mb ama içinde bulunan şarkılar albümlerle 3-4 gb bi boyutu var hepsini tekrardan yüklemek sıkıntı ..)
Teşekkürler ..
Evet uygulamalarınız içindeki bilgiler de yedekleniyor. Fakat uygulamaları da eşzamanlayacaksınız yedeği geri yükledikten sonra. Yedekleme işlemi ile bir de uygulamaları "Satınalınanları Aktar" işlemi ile bilgsayara transfer edeceksiniz. Eşzamanlama da uygulamaların kendisini cihaza geri atacak. Verileri ise yedekten gelecek.
Allah sizden razı olsun :) ama son sorum olucak :) Ben şimdi telefonu formatlarken " Yeni bir iPhone olarak ayarla " diyerek formatlıycağım için format işlemi gerçekleştikten sonra telefonu itunese bağlayınca tekrardan telefonumu tanıyıp yedeklemeyi geri yükleme yapabiliyor muyum . ?  (iCloud umda aktif değil paralı olupta ücretsize dönen tekrar paralı olan uygulamaları da " Yeni bir iphone olarak ayarla" işleminden sonra tekrardan onları geri yükleyebiliyor muyum)
Teşekkürler ..
“My
Hoş geldiniz, Soru Cevap sizlere iPhone, iPad veya iTunes ile ilgili sorularınızın diğer kullanıcılarımız tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar. Detaylı bilgi için tıklayınız.

23,913 soru

32,025 cevap

23,916 yorum

33,224 kullanıcı

İlgili sorular

0 oy
0 cevap
24, Kasım, 2016 iPhone kategorisinde sportivoenzo (5 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap
10, Ekim, 2016 iTunes kategorisinde şükran demir (5 puan) tarafından soruldu
...