settingsAccountsettings
Menusettings

iPhone 3GS Beyaz Ekran

0 oy
Merhaba.

8GB'lık iPhone telefonumu bugün istemeden 2 kere düşürdüm. ilk düşüşünde Home düğmesi, hoparlör, mikrofon ve şarj soketi çalışmadı. Akşam eve geldiğimde cihazı açtığımda 4 numaralı soketin çıktığını gördüm. Zaten tahmin etmiştim. Onu taktım ve sorunsuz çalışmaya başladı. Sorunu giderdikten 10-15 dakika sonra bir daha düşürdüm, elime aldığımda ekran bembeyazdı. apple.com'da destek bölümünde cihaza reset atmayı eğer olmazsa restore etmeyi öneriyordu. Hepsini yaptım, olmadı. Bu arada telefonun bütün işlevleri çalışıyordu. Yerini ezberlediğim uygulamaları, ve müziği açabiliyordum. Ardından telefonun içini tekrar açtım, ekranı gövdeden ayırdım. Geri taktım yine olmadı. Ana kartına kadar söküp yaklaşık yarım saat bekledim, geri topladım yine olmadı. Çoğu sitede bu sorunun anakart ya da ekrandan olduğu yazıyor. Ama emin olamıyorum. Sorun anakarttaysa boşu boşuna ekran satın almak istemiyorum. Bu konuyla ilgili tecrübesi ve bilgisi olan birileri yardımcı olabilir mi?
4, Eylül, 2013 iPhone kategorisinde Bercemicme (2,120 puan) tarafından soruldu

1 cevap

+1 oy
 
En İyi Cevap
açıkçası sizin bilgi düzeyinizde donanımdan anlayan birisini bu soru cevap sitesinde bulmanız çok zor. açıkçası ben soru cevaplamaya başladığımdan bu yana bu düzeyde birisini görmedim. size tavsiyem sorun donanımsal bir sorun ve bu işten iyi anlayan ve elinde orjinal parçası olan bir servise götürmenizi tavsiye ederim. aşağıdaki linkte apple yetkili distribütörü olan bilkoma bağlı servislerin listesinden size yakın ve uygun olan servisi seçebilirsiniz.

http://www.bilkom.com.tr/tr/destek/apple-destek/bilkom-servis-ve-destek/yetkili-servisler/
4, Eylül, 2013 hakan214151 (77,487 puan) tarafından cevaplandı
4, Eylül, 2013 Bercemicme tarafından seçilmiş
“My
Hoş geldiniz, Soru Cevap sizlere iPhone, iPad veya iTunes ile ilgili sorularınızın diğer kullanıcılarımız tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar. Detaylı bilgi için tıklayınız.

23,912 soru

32,025 cevap

23,916 yorum

33,224 kullanıcı

İlgili sorular

0 oy
1 cevap
7, Haziran, 2012 iPhone kategorisinde alperen28 (160 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap
13, Aralık, 2011 iPhone kategorisinde deryaulas (150 puan) tarafından soruldu
...