settingsAccountsettings
Menusettings

Kişisel Erişim Noktası ile bağlantı kuramıyorum

0 oy

Telefonumu daha önceden modem olarak kullanabiliyorken yaklaşık 1 aydır sorun yaşıyorum. Ne wifi ile ne bluetooth ile ne de usb üzerinden bağlantı kuramıyorum.

Hattım Avea, öğrendiğim üzere hücresel veri kısmına internet yazdım apn kısmına da aynı şekilde internet yazdım herhangi bir değişiklik olmadı.

Ağ ayarlarımı sıfırladım sorun yine aynı. Avea müşteri hizmetlerini aradım onlar da eğer telefon üzerinden internete bağlanmada herhangi bir sıkıntı yaşamıyorsanız yapabileceğimiz bir şey yok dediler.

Son çare belki düzelir diye telefonu ilk günkü haline getirdim yine bana mısın demedi.

unlockit.co.nz adresinden kendi operatörünüze ait apnyi alıp yükleyin dediler onu da yaptım yine değişen bir şey yok.

İnternette bulduğum tüm çözümleri denedim açıkçası, hiçbirinden verim alamadım. Dört gözle cevaplarınızı bekliyorum, teşekkürler.

 

24, Ağustos, 2013 iPhone kategorisinde excalibur (200 puan) tarafından soruldu
24, Ağustos, 2013 excalibur tarafından düzenlendi
iPhone'unuzun bağlantısını paylaşmak istediğiniz cihazınız bağlantıyı görüyor da mı bağlanmıyor, yoksa paylaştırdığınız bağlantıyı hiç mi görmüyor? Birden fazla cihazla denediniz mi?
Hiçbir cihaz iphone'un bağlantısını görmüyor. Denedim ama başarılı olamadım.
Sorununuzu çözebilecek bir şey bulamadım maalesef. Eğer servis vb. ile çözülürse bizi haberdar ederseniz seviniriz.

1 cevap

+1 oy
açıkçası denenebilecek her yolu denemişsiniz ama yine de ben aşağıdaki işlemi bir kaz daha yazıdaki gibi denemenizi tavsiye edeceğim. eğer olmuyorsa arıza donanımsal olabilir. bu durumda size tavsiyem bir servise gidip cihazınızı göstermenizdir.

http://www.iphoneturkey.com/2012/08/itunes-iphone-ipad-setup-new-yeni-sifir-kurulum.html
24, Ağustos, 2013 hakan214151 (77,487 puan) tarafından cevaplandı
Evet ben de sıfır kurulum yapmayı düşünmeye başladım, sonraki aşama da servis gibi görünüyor. Cevabınız için teşekkür ederim
önemli değil. ne demek.
“My
Hoş geldiniz, Soru Cevap sizlere iPhone, iPad veya iTunes ile ilgili sorularınızın diğer kullanıcılarımız tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar. Detaylı bilgi için tıklayınız.

23,913 soru

32,025 cevap

23,916 yorum

33,224 kullanıcı

...