settingsAccountsettings
Menusettings

IOS VE ANDROID!!

0 oy
iPhone'daki "kişisel erişim noktası" ile internet paketimi tabletimde kullanmak istiyorum. Ancak bunun için android işletim sistemine sahip olan tabletimle iPhone'u bluetooth ile eşleştiremedim. Bunun için bir çözüm vardır diye düşünüyorum. Lakin bulamadım!
Bu konu hakkında yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.
23, Ağustos, 2013 Genel kategorisinde Waspistol (120 puan) tarafından soruldu
23, Ağustos, 2013 Waspistol tarafından yeniden etikenlendirildi

1 cevap

0 oy
Android tabletinizi bluetooth üzerinden iPhone'a bağlayamazsınız.

iPhone'unuzun kişisel erişim noktasına Wi-Fi'dan bağlanmanız gerekiyor.
24, Ağustos, 2013 mustafatan75 (50,026 puan) tarafından cevaplandı
Cevabınız için teşekkürler Mustafa Bey.

Tableti, wifi üzerinden İnternet'e bağlamada bir sorun yok. Kişisel erişim noktası ise ya Bluetooth ya da USB üzerinden yapılabiliyor. Ve tecrübelerime dayanarak söylemeliyim ki, her iki yöntemde de android'li cihazı iPhone'a bağlayamadım.

iPhone'da bu tür kısıtlamaların olması can sıkıcı ve kendisinden uzaklaştıracak nitelikte. Bir sonraki telefonum için kesinlikle iPhone düşünmüyorum artık.
Bence başka bir sorun var. Andriod iPhone'un kişisel erişim noktasına bağlanmaz diye bir engel yok :) Kişisel erişim noktası wi-fi ve bluetooth olarak yayın yapar. iOS cihazları bluetooth'u, diğer cihazlar (laptopunuz, android tabletiniz, vs.) ise wi-fi'yı kullanır.
bluetooth ya da usb ile yazıyor ama kablosuz olarak bağlayabiliyorusunuz mustafa beyin dediği gibi. siz sadece kişisel erişim noktasını açın ve androidli tabletin kablosuz ağ menüsünden iphone cihazınızı bulun ve şifresini girerek bağlanın. bunda bir sorun yok.
Sanırım, büyük ihtimalle bendeki iPhone 3GS'den kaynaklı bir sorun. Android 4.2.2'de bu sekilde bir sorun yaşanabilir mı? Wifi üzerinden bir türlü eslestiremedim bu iki cihazı.

iPhone 3GS wifi üzerinden paylaşım için yeterli bir cihaz mı acaba?

Androidli cihaz, acer iconia A1 810 (sim özelliği yok)
İos'lu cihaz, iPhone 3GS
Keşke cihazınızın iPhone 3GS olduğunu en baştan söyleseydiniz sizi bu kadar yormazdık :( iPhone 3GS'lerin Wi-Fi paylaşım özelliği yok. Sadece bluetooth paylaşabiliyorlar diğer iPhone ve iPad'ler için. Wi-Fi paylaşımı iPhone 4 ve daha üstü cihazlar için var. http://www.iphoneturkey.com/2011/03/kisisel-erisim-noktasi-hakkinda-sik-sorulan-sorular.html
Anladım. İlginiz için teşekkürler.
Bir arkadaşımın 3GS'inde iOS 6.1 yüklü ve aynen 4S'teki gibi ayarlarda kişisel erişim noktası bölümü var. Fakat bir yakınımın 3GS'inde iOS yüklü ve onda kişisel erişim noktası yok. Yazılımı 6.3'ten 6.1'e düşürülebilir mi? Veya 6.3 yüklüyken diğer iPhone'lara ve cihazlara internetini açabilir mi?
yazılım düşürmeye itunes programı izin vermiyor.
“My
Hoş geldiniz, Soru Cevap sizlere iPhone, iPad veya iTunes ile ilgili sorularınızın diğer kullanıcılarımız tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar. Detaylı bilgi için tıklayınız.

23,912 soru

32,025 cevap

23,916 yorum

33,224 kullanıcı

İlgili sorular

0 oy
1 cevap
30, Haziran, 2012 Genel kategorisinde luside (120 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap
24, Aralık, 2015 iPhone kategorisinde bilir51 (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap
9, Mart, 2015 Genel kategorisinde ufukesk (6 puan) tarafından soruldu
...