settingsAccountsettings
Menusettings

Clash of clansa kaldığım yerden yeni telefonda devam edermiyim napmam lazım ?

0 oy
Şimdi iphone 4s var ve telefonda clash of clans oyunu oynuyorum iphone 5 almayı düşünüyorum oyuna kaldığım yerden devam edebilirmiyim
12, Ağustos, 2013 App Store kategorisinde furkantiger (310 puan) tarafından soruldu

2 Cevaplar

0 oy
Maalesef bu oyunun cihazlar arası entegrasyon gibi bir özelliği yok internette araştırdığım kadarıyla. bu bahsettiğiniz işlemin yapılabilmesi için bizzat oyun verilerinizin icloud ile diğer cihazlarınıza aktarılması özelliğinin olması gerekiyor ya da oynadığınız oyunun bir kullanıcı adına bağlı olarak oyunun kendi serverlarında saklanması gerekiyor. yaptığım araştırmalara göre iki özellik de yok.
12, Ağustos, 2013 hakan214151 (77,487 puan) tarafından cevaplandı
Yalnız hakan bey tam emin değilim ama game centerdan olduğunu duymustum sizce o olabilirmi ?
game center oyun ilerlemelerinizi kaydetmez. sadece oyundaki puansal istatistikleri saklar. bu sebeple sadece oyunlarda elde ettiğiniz daha önceki skorları bulabilirsiniz, oyun verilerini değil.
Yani hiç bir yöntem yok mu bence bir yolu vardır çünkü oyundaki kişilere soruyorum yapanlar olmus
açıkçası araştırdığım kadarıyla ben bir yöntemini bulamadım. eğer varsa nasıl yapıldığını ben bilmiyorum. eğer bulursanız lütfen buradan paylaşın ki ben de sizin gibi soru soranlara bu şekilde cevap vermiş olurum. eğer olsaydı uygulamanın sitesinde ya da appstore mağazasındaki tanıtımında bu özelliğin uygulanabileceğinden bahsedilirdi.
Peki hakan bey eğer bir bilgi sagibi olursam söylerim sağolun
Oyundan oyuna değişiyor. Örneğin Angry Birds'e daha yeni geldi bu destek geçenlerde.
Mıstafa bey şimdi öğrendim game center üzerinden oluyor diyolar
Sizce olabilirmi game center üzerinden ?
+1 oy
Game center'a Apple ID'niz ile giriş yaptıysanız, sonrasında oyunu iPhone 4S'de açınca yukarıda hoşgeldiniz mesajı çıkması lazım. Sonra yeni cihazda Game Center'a giriş yapıp oyunu bundan sonra iPhone 5'e kurarsanız, oyuna girdiğinizde size önceki oyuna devam etmek isteyip istemediğinizi soracaktır.

Oyun ilerlemesi Supercell'in kendi sunucularında tutuluyormuş, diğer cihazınıza eşleştirmek için sizi tanımak amacıyla Game Center'a giriş yapmış olmanız gerekiyormuş.
13, Ağustos, 2013 Kuatolives (898 puan) tarafından cevaplandı
ayrıntılı bilgi için teşekkürler. bu dediğinize göre oyun kendi sunucularında saklanıyor ve verilere ulaşması için ayrı bir kullanıcı adı ve şifreyi kullanmadan apple kimliği ve şifresiyle iş görüyor.
İlginiz ve cevaplarınız için çok teşekkürler
önemli değil. asıl diğer arkadaşa teşekkür etmek gerek. sayesinde yeni bir şey öğrenmiş olduk.
Ben teşekkür ederim, faydam olduysa ne mutlu bana :)
“My
Hoş geldiniz, Soru Cevap sizlere iPhone, iPad veya iTunes ile ilgili sorularınızın diğer kullanıcılarımız tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar. Detaylı bilgi için tıklayınız.

23,913 soru

32,025 cevap

23,916 yorum

33,224 kullanıcı

İlgili sorular

+1 oy
1 cevap
7, Mart, 2014 iPhone kategorisinde mucahit.s (468 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap
7, Eylül, 2013 iPhone kategorisinde mucahit.s (468 puan) tarafından soruldu
...