settingsAccountsettings
Menusettings

ios 4.0.1 den son sürüm yerine 6.0.1 e yükseltebilirmiyiz?

0 oy
iphone 3gs/fu cihazımı ios 6.1.0 versiyonundan 4.1.0 a shsh kaydıyla düşürdüm. Fakat telefonu açtığımda cydia silindi ve baseband düştü telefon açık durumda fakat servis yok diyor. Bununla alakalı ne yapabiliriz?
30, Temmuz, 2013 iPhone kategorisinde melancholxm (190 puan) tarafından soruldu

1 cevap

+1 oy

itunes üzerinden bu işlemi yaparsanız en son sürüm ne ise bu sürümü yüklemenize izin verilir. ayrıca sim kilitli bir cihaz kullanıyorsunuz zannımca. servis yok diye uyarı vermesinin sebebi bu. iki yolunuz var. birincisi yazılımdan iyi anlayan bir telefoncuya götürmeniz gerekiyor. cihazınız sim kilitli olduğu için bu telefoncu jailbreak işlemi ile bu kilidi geçici olarak aşabilmektedir. ama bu işlemden sonra güncelleme yapmamalısınız. çünkü aynı duruma geri dönersiniz. diğer işlem de kalıcı olarak sim kilidini kaldırma işlemidir. bu işlem sadece amerika sim şebekelerinin sim kilidi koyduğu cihazlar için geçerlidir. bu sim şebekesine verilecek bir dilekçe ile bu kilidi kalıcı olarak kaldırabiliyorsunuz. bu işlemden sonra rahatlıkla güncelleme yapabiliyorsunuz. iki işlemi de istanbul'da iseniz eminönü doğubank'ta yapan yerler var. tercih sizin. 

30, Temmuz, 2013 hakan214151 (77,487 puan) tarafından cevaplandı
Merhaba,

En son versiyona yükseltirsem jailbreak yapılabilir mi? şuan en son versiyonun jailbreak ini bulamadım. ben kendim bu versiyona jailbreak yaptım sim kilidini nasıl kaldırabilirim? cydia yüklü şu an.
en son ios 6.1.2 sürümünda jailbreak var ve en son sürüm sizin cihazınız için 6.1.3 olduğundan dolayı jailbreak yapamazsınız. yazılımdan iyi anlayan bir telefoncu yazılımı düşürtebilip cihazınızı jailbreak yapabilir. sizin yapmanız çok zor.
“My
Hoş geldiniz, Soru Cevap sizlere iPhone, iPad veya iTunes ile ilgili sorularınızın diğer kullanıcılarımız tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar. Detaylı bilgi için tıklayınız.

23,916 soru

32,024 cevap

23,916 yorum

33,224 kullanıcı

İlgili sorular

0 oy
4 cevap
20, Ekim, 2013 iPhone kategorisinde musuti27 (530 puan) tarafından soruldu
...