settingsAccountsettings
Menusettings

iPhone Google Haritalara Yıldız Ekleme

0 oy
Arkadaşlar iphoneuma haritalardan yer eklemek istiyorum ama olmuyor bunu nasıl yapabilirim veya alternatif bir program varmı bunu yapan ? (ücretsiz)
11, Eylül, 2011 iPhone kategorisinde TiLLDoomsday (350 puan) tarafından soruldu
Tam olarak ihtiyacınızı anlayamadım. Normalde Haritalar (Maps) uygulamasında İğne (Pin) eklenebiliyor ve eklediğimiz bu iğneyi cihazımızda saklanacak şekilde yer imlerine de ekleyebiliyoruz. Sizin beklentiniz farklı mı?
şöyle bir olay oldu üniversiteden dolayı cuma günü gittiğim yerde bazı yerleri kaydettim iğne ekledim isim olarakda kaydettim.Fakat dün akşam arkadaşlarıma göstermek için haritayı açtığımda bunlar yokdu :/ sorunum bu yani kaydettiğim yeri göstermiyor haritada

1 cevap

0 oy

Harita uygulamasına eklediğimiz bir iğneyi yani konumu, aşağıdaki ekran görüntüsünde olduğu ve sizin de bildiğiniz gibi "Yer İmlerine Ekle" seçeneğini kullanarak cihazımıza istediğimiz bir isimle kaydedebiliyoruz.

Daha sonra kaydettiğimiz bu yerlere, aşağıdaki ekran görüntüsünde olduğu gibi Harita uygulamasının üst kısmındaki Arama veya Liste seçeneğinden ulaşabiliyoruz.

Ben bu listeye tıkladığımda 6 ay önce kaydettiğim yer imlerini görebiliyorum. Eğer sizde bu liste boş geliyorsa cihazınızda yer imi ekleme ile ilgili bir sorun olabilir.

Açıkçası bunun sebebini de bilemiyorum. Cihazınızı restore veya update işleminden geçirmenin belki faydası olabilir.

 

11, Eylül, 2011 mustafatan75 (50,026 puan) tarafından cevaplandı
hocam çok teşekkür ederim ben direk harita üstünde göstericek sanıyorum :D
dediğiniz şekilde girdim buldum yerleri.
Peki benim istediğim şekilde harita üstünde gösteren başka program varmı yani yer imlerine falan girmeden direk haritada
cok guzel açıklamışsınız teşekkürler. bende aynı dertten muzdaribim yeni işim gereği gittiğim her noktayı yer imlerine işaretliyorum ancak direk olarak harita ustunde bütün işaretlediğim yerleri görmek istiyorum (rut yapabilmek için) bunun ile ilgili bir program varmıdır ?
“My
Hoş geldiniz, Soru Cevap sizlere iPhone, iPad veya iTunes ile ilgili sorularınızın diğer kullanıcılarımız tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar. Detaylı bilgi için tıklayınız.

23,916 soru

32,024 cevap

23,916 yorum

33,224 kullanıcı

İlgili sorular

0 oy
1 cevap
0 oy
2 cevap
22, Ağustos, 2014 iPad kategorisinde azmikelesoglu (19 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap
23, Eylül, 2011 iPhone kategorisinde serkanaksu (120 puan) tarafından soruldu
...