settingsAccountsettings
Menusettings

Panik yapmalı mıyım?

0 oy

Merhaba,

IOS 6.1.4 yüklü cihazımı (iPhone 5) sıfırlamak için iTunes' e bağlayıp standart operasyonu gerçekleştirdim. Fakat  ilk defa

"iTunes was unable to verify your device."

 

şeklinde bir uyarı aldım. 3-4 kez denememe rağmen aynı sorun devam ediyor. Kurtarma modu da dahil olmak üzere tüm bildiklerimi denedim. Sadece dil, bölge ve WIFI ayarlarını yapabiliyorum. Operatör logosu da görünmüyor.

Göz attığım birkaç yabancı forumda bunun Apple Server'larıyla alakalı olabileceğini yazıyor ama emin değilim. Yardımcı olabilirseniz memnun olurum.

Teşekkürler.

25, Temmuz, 2013 iPhone kategorisinde Cem (15 puan) tarafından soruldu

1 cevap

+1 oy
bu anlattığınız sorun kuvvetle muhtemel apple serverları ile ilgili bir sorun gibi görünüyor. serverlar üzerindeki bu sorunun halledilmesi için bir müddet bekleyin. eğer uzun bir süre geçtiği halde hala sorun veriyorsa bir servise gitmenizi öneririm ama muhtemelen bu aşamaya gerek kalmayacaktır.
25, Temmuz, 2013 hakan214151 (77,487 puan) tarafından cevaplandı
EDIT: An itibarı ile telefon açıldı ve manuel olarak dil, bölge, wifi, appstore ve diğer ayarları yapılandırdım. Ancak iTunes üzerinden cihazı tanıtma sorunu hala devam ediyor. Sizin de tahmin ettiğiniz gibi Apple sunucularıyla ilgili bir durum sanırım.
Teşekkürler.
sorununuzu çözdüğünüze sevindim. iyi günler.
“My
Hoş geldiniz, Soru Cevap sizlere iPhone, iPad veya iTunes ile ilgili sorularınızın diğer kullanıcılarımız tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar. Detaylı bilgi için tıklayınız.

23,913 soru

32,025 cevap

23,916 yorum

33,224 kullanıcı

İlgili sorular

0 oy
1 cevap
22, Eylül, 2012 iPhone kategorisinde duyguduygu (87 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap
0 oy
1 cevap
...