settingsAccountsettings
Menusettings

VPN/shield/tunnel app'ları güvenli ve faydalı mı?

0 oy

App Store'da bulunan hot spot shield vb. Uygulamalar özgür internet icin kullanılıyor. 

Zararları varsa nedir? Nelere dikkat etmeliyiz? En çok ne zaman kullanmalı?

 

Bilgi lutfen çünkü yaygın.

2, Haziran, 2013 Genel kategorisinde Snooker (302 puan) tarafından soruldu

2 Cevaplar

0 oy
Eğer evdeki internetinizde güvenli internet aktif değilse bu programlara genelde pek ihtiyaç olmuyor. Çok nadir de olsa kısıtlanın sitelere erişimi sağlayabiliyor. Ama genelde bu siteler de zararlı içerik bulunduran siteler oluyor. Bu anlamda mayınlı tarlada mayına basmadan ilerlemeye benziyor. Şüpheli ortamlardan uzak durmak gerek bence. hackerların kurbanı olma ihtimaliniz yüksek. Apple cihazları genelde kapalı bir sistem olsa da sizin kendi rızanızla bilgilerinizi farketmeden başkalarıyla paylaşma ihtimaliniz yüksek. Yine de tercih sizin.
2, Haziran, 2013 hakan214151 (77,487 puan) tarafından cevaplandı
0 oy

Eğer güvenilir bir VPN kalkan tercih ediyorsanız, size güvenliği konusunda endişelenmenize gerek yok. Örneğin, en iyi VPN kalkan bir Hotspot VPN kalkandır. Eğer iPhone hotspot kalkan etkinleştirdikten sonra, anonim gizliliğinizi, sörf korumak, http://hotspot-shield.en.softonic.com/ sizin iPhone için hotspot kalkan indir herhangi bir web sitesi engelini kaldırmak ve IP adresinizi gizleyebilirsiniz . Bu VPN hizmeti etkinleştirdikten sonra IP adresinin durumunu sağlamak için, IP-Details.com ziyaret ve bir IP araması olabilir. Iyi şanslar.

22, Aralık, 2014 mrithu (420 puan) tarafından cevaplandı
“My
Hoş geldiniz, Soru Cevap sizlere iPhone, iPad veya iTunes ile ilgili sorularınızın diğer kullanıcılarımız tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar. Detaylı bilgi için tıklayınız.

23,901 soru

32,022 cevap

23,916 yorum

33,224 kullanıcı

İlgili sorular

0 oy
1 cevap
0 oy
2 cevap
27, Mart, 2014 Genel kategorisinde Ozwald (2,010 puan) tarafından soruldu
...