settingsAccountsettings
Menusettings

itunes ve app store hatası

0 oy
itunes hesabım olmasına ragmen appstoreden bir sey indirecegim zaman başkasının hesabı cıkıyor karıştırdım bir sey bulamadım bununla ilgili bana yardımcı olabilirmisiniz acaba ??
9, Eylül, 2011 iPhone kategorisinde pachawewi (120 puan) tarafından soruldu
Lütfen aynı konuyla ilgili başka soru sormayın. Size verilen cevapların altındaki yorum seçeneklerini kullanabilirsiniz.
Eğer cihazınızdaki başka bir apple id ile giriş yapılmış ve bu apple id ile uygulama indirilmişse özellikle App Store'dan bu uygulamaları güncellemek (update) istediğinizde hep karşınıza şifre çıkacaktır. Bu yüzden başkasının apple id'si ile indirilmiş uygulamaları cihazınızdan silin.

1 cevap

0 oy
Başkasının hesabının çıkabilmesi için sizin cihazınızda daha evvel başka birinin hesabı ile giriş yapılmış olması gerekiyor.

Tekrar kendi hesabınız ile giriş yapabilmek için önce cihazınızdaki Ayarlar -> Store menüsünden başkasına ait olan Apple Kimliği'ne tıklayın. Ardından çıkan menüden de "Çıkış" seçeneğine tıklayın.

Artık kendi hesabınızla giriş yapabilirsiniz.

Detaylı bilgi için: http://www.iphoneturkey.com/2011/04/iphone-ve-ipadde-apple-hesap-bilgilerini-degistirme.html
9, Eylül, 2011 mustafatan75 (50,026 puan) tarafından cevaplandı
“My
Hoş geldiniz, Soru Cevap sizlere iPhone, iPad veya iTunes ile ilgili sorularınızın diğer kullanıcılarımız tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar. Detaylı bilgi için tıklayınız.

23,913 soru

32,025 cevap

23,916 yorum

33,224 kullanıcı

...