settingsAccountsettings
Menusettings

hareketli resim neden yüklenemiyor ?

0 oy
ben bu hareketli resim olayına fazla takıntılıyım.neden iphone ve ipad a yüklenmiyor?
11, Mayıs, 2013 iPad kategorisinde Elif tuğun (140 puan) tarafından soruldu

1 cevap

0 oy
Çünkü işletim sisteminde gif uzantılı hareketli dosyaları oynatma izni yok. Benzer bir kısıtlama da flash destekli videolarda da söz konusu. Bu konuda maalesef jailbreak adı verilen işlem dışında yapabileceğiniz birşey yok. Ama jailbreak işlemi de sistemi saldırılara açık ve savunmasız hale getiriyor. Yani bu yönden riskli. AppStore üzerindeki arama programına gif player ya da sadece gif diye arama yaptırırsanız belki bu amaçlı bir program vardır. Hem sizin de arzu ettiğiniz işlemi yapabilecek fırsatınız olur. Size bu yazıyı yazdığım sırada baktım. Birçok gif oynatan program mevcut. Bunlardan hoşunuza gideni seçebilirsiniz.
11, Mayıs, 2013 hakan214151 (77,487 puan) tarafından cevaplandı
Ben bu konu ile araştırma yapmıştım ve karşıma jailbreak sistemi çıktı. Ben bunu yüklemek istedim ama başaramadım siz bu konuda bana yardımcı olabilr misiniz? Telefonumada ipad e de yüklemek istiyorum yükledikten sonravpişman olursam silebiliyor muyum ?
Jailbreak ile ilgili olarak bu sitede bir paylaşım yapılmamaktadır. Ama size başka iki site tavsiyem var. www.elmadoktoru.com ve www.iblogtr.com adresleri ağırlıklı olarak jailbreak üzerine paylaşımları var. Nasıl jailbreak yapıldığı iki sitede de video ile görsel anlatım yapıyorlar ve ayrıntılı yazı, tweak adı verilen sistem yazılımları ve program incelemeleri de paylaşıyorlar. Ama sizin istediğiniz şeyi AppStore üzerindeki bazı uygulamalar da yapabiliyor. Bunun için sırf jailbreak yaptırmanızı tavsiye etmem. Çünkü sisteme müdahale ediliyor ve sisteminiz korsanların ve hackerların hedefi olma riskiniz artıyor. Bunu bilmenizi isterim. Tercih sizin. Beğenmediğinizde jailbreak sürümünü kaldırabilirsiniz ama bu işlemi iTunes programının bilgisayar versiyonunda yapmanızı tavsiye ediyorum. Kablosuz ağ ile yaparsanız cihazınız kilitlenebilir. Nasıl yaparım derseniz Google arama motoruna kurtarma modunda geri yükleme iphoneturkey şeklinde aratırsanız bu sitenin bu konu ile ilgili yazısına bakıp geri orijinal sürüme geri dönebilirsiniz.
“My
Hoş geldiniz, Soru Cevap sizlere iPhone, iPad veya iTunes ile ilgili sorularınızın diğer kullanıcılarımız tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar. Detaylı bilgi için tıklayınız.

23,913 soru

32,025 cevap

23,916 yorum

33,224 kullanıcı

İlgili sorular

0 oy
1 cevap
0 oy
1 cevap
27, Mart, 2012 iPhone kategorisinde sim1907 (22 puan) tarafından soruldu
...