settingsAccountsettings
Menusettings

ipod kilitlenme sorunu

0 oy

merhabalar elimde çocuklar tarafından kilitlenmiş bir ipod bulunmakta tam olarak ne olduğunu anlamış değilim 

 

http://www.iphoneturkey.com/2012/09/iphone-ve-ipad-itunes-recovery-kurtarma-dfu-modu-restore-geri-yukleme.html

linkteki işlemi uygulamaya çalıştım güncellemeyi indirirken tekrar itunes ipoddan parola girmemi istedi fakat ipodda kapatıp açmak dışınıda hiç bir hareket uygulayamıyorum hard reset denedim son olarak recovery kurtarma denedim fakat yine bu uyarı geldi ipodun ekranında ipod kapalı itunes a bağlan yazıyor sadece yardımcı olabilirseniz çok sevinirim şimdiden teşekkürler...

9, Mayıs, 2013 iPod Touch kategorisinde orkndrsn (220 puan) tarafından soruldu

1 cevap

0 oy
siz kurtarma modunda geri yükleme yapamadıysanız size tavsiyem bir servise gitmenizdir. çünkü anlattığınız sistem bir cihazı kurtarmanın son yoludur. onda da olmadıysa kullanıcı bazlı yapacak birşey yok gibi görünüyor. yazılımdan anlayan bir telefoncunun incelemesi gerekebilir. normalde ipod cihazlar sim kilitli olmadığı için böyle bir sorunla da karşılaşmamanız gerikyor. siz yükleme sırasında şifre istendiğini söylediniz ama ioz cihazların hiçbirisinde yükleme sırasında şifre istemez. bu ekranı buraya bir link ile ekleme yapar mısınız? belki anlattığınız ekran başka bir problemle ilgili olabilir. ama normalde böyle bir şifre ekranının gelmemesi gerekiyor.
10, Mayıs, 2013 hakan214151 (77,487 puan) tarafından cevaplandı
“My
Hoş geldiniz, Soru Cevap sizlere iPhone, iPad veya iTunes ile ilgili sorularınızın diğer kullanıcılarımız tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar. Detaylı bilgi için tıklayınız.

23,912 soru

32,025 cevap

23,916 yorum

33,224 kullanıcı

İlgili sorular

0 oy
1 cevap
13, Nisan, 2013 iPod Touch kategorisinde _apple_ (2,220 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap
30, Ekim, 2015 iPod Touch kategorisinde Demon (3 puan) tarafından soruldu
...