settingsAccountsettings
Menusettings

ios 6.1.3 güncellemesinden sonra kablosuz ağ ile ilgili ciddi problemlerim oluştu

0 oy
Iphone 4S kullanıcısıyım. IOS 6.1.3 güncellemesinden sonra hem kablosuz ağlara bağlanmakta hem de bağlandıktan sonra internete erişim konusunda güçlük çekiyorum. Telefonum evde her zaman kullandığım kablosuz ağa sadece aynı odada olursam bağlanabiliyor, bağlı olduğunda da çoğunlukla internet erişimi olmuyor veya çok yavaş oluyor (aynı ağı kullanan ipad ve dizüstü bilgisayarımda herhangi bir sorun yaşamıyorum) . Dışarıdaki kablosuz ağlara ise kesinlikle bağlanamıyorum. Yaptığım araştırmalarda karşıma çıkan tüm yolları (iphone'u resetlemek, ios'u yeniden yüklemek gibi) denedim ancak işe yaramadı. IOS 6.1.1'i tekrar yüklemek istedim ama onun da pek kolay olmadığını anladım. 6.1.1'i tekrar yükleyebilirsem sorunumu çözeceğini düşünüyorum. Bu konuyla ilgili yardımcı olabilecek kimse var mıdır?
6, Mayıs, 2013 iPhone kategorisinde Hakan KAYA (10 puan) tarafından soruldu

1 cevap

0 oy
iphone 4s cihazlarda ios 6 sürümünün wi-fi çipinin çalışmasına engel olduğuna dair iddialar var ve bu şekilde sizin yaşadığınız gibi sorun yaşayan birçok kişiye buradan cevap vermeye çalıştım ve şikayet ettikleri en husus hep sizinkilerle aynı şekilde oluyordu. gerçi herşeyi uyguladım diyorsunuz ama linkini paylaşacağım yazıdaki işlemi uygulayın ve cihazı sıfırlayın ve yeni yazılımı yükledikten sonra herhangi bir yedekten geri yükleme yapmadan yeni bir iphone olarak ayarla seçeneğini seçin ki ayar ve programlarınız sıfırlanıp cihaz fabrika ayarlarına dönsün. yedekten dönerseniz aynı sorunla karşılaşmanız muhtemel. eğer bu işlem de sorununuzu çözmezse size tavsiyem garantisi varsa değişim talep edin ya da bir servise gidin belki arıza donanım kaynaklı olabilir.

http://www.iphoneturkey.com/2012/01/iphone-ipad-itunes-restore-geri-yukleme-ve-sifirlama.html

linkteki yazının yazılım yüklendikten sonraki kısmında yedeklemeyi yüklemeden fotoğraflarda gördüğünüz üzere yeni iphone olarak ayarla seçeneğini seçin.
6, Mayıs, 2013 hakan214151 (77,487 puan) tarafından cevaplandı
Yardımınız için çok teşekkürler. Tavsiye ettiğiniz işlemleri yaptım ancak bir yerde takıldım. Cihazı yeni bir iphone olarak ayarladıktan sonra, yüklemeden önce almış olduğum yedeklemeyi mi geri yükleyeceğim? Yoksa tüm ayarları baştan mı yapacağım?
hayır yedeklemeyi yüklerseniz aynı sorunu tekrar yaşama ihtimaliniz yüksek. yeni bir iphone olarak ayarlayın ki cihaz fabirka ayarlarına dönsün. ayarları siz manuel olarak tekrardan yapın.
Teşekkür ederim
önemli değil.
“My
Hoş geldiniz, Soru Cevap sizlere iPhone, iPad veya iTunes ile ilgili sorularınızın diğer kullanıcılarımız tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar. Detaylı bilgi için tıklayınız.

23,911 soru

32,023 cevap

23,916 yorum

33,224 kullanıcı

İlgili sorular

0 oy
1 cevap
0 oy
1 cevap
14, Şubat, 2014 iPhone kategorisinde mhmdblk50 (420 puan) tarafından soruldu
...