settingsAccountsettings
Menusettings

iTunes, bir hata oluştuğu için 'xxx's iPhone' adlı iPhone'u yedekleyemedi.

0 oy
İtunes ile ilgili bütün programları sildim logları temizledim ccleaner bile kullandım bütün database leri sildim tekrar yeniden yükledim ama yinede başarız oldu.
8, Nisan, 2013 iPhone kategorisinde bora981 (120 puan) tarafından soruldu

1 cevap

0 oy
Sorunuz çok açık değil. Biraz açabilirseniz yardımcı olmaya çalışayım.
8, Nisan, 2013 hakan214151 (77,487 puan) tarafından cevaplandı
iphone numu yedekleyemiyorum hata veriyor. Resim var mail adresinizi verirseniz hata resmini gönderebilirim. Şimdiden teşekkür ederim.
Cihazınız jailbreakli mi acaba? Ya da iCloud yedeklemesi açık mı acaba? Jailbreakli bir iPhone kullanıyorsanız yedekleme işlemi yapmanıza iTunes izin vermez. Ayrıca iCloud yedeklemesi açıksa cihazınız kablosuz ağ üzerinden iCloud yedeklemesi yaptığı için iTunes bu noktada yedeklemesi izin vermeyebilir. Bunu anlamanın yolu da ayarlar iCloud saklama alanı ve yedekleme kısmlarına sırasıyla girin burada iCloud yedeklemesinin açık olup olmadığını görebilirsiniz. Yok eğer bu iki kısımda da problem yoksa cihazınızda yazılım kaynaklı bir hata olabilir. Eğer cihazınız sim kilitli değilse cihazınıza iTunes üzerinden yeniden yazılımınızı sıfırdan yükleyin ama herhangi bir yedeğinizi yüklemeden yeni bir iPhone olarak ayarla diyerek ayarlarınızı ve programlarınızı sıfırlayın. Bu işlem en kesim çözümdür. Ama cihazınızın sim kilitli olup olmadığından emin olun yoksa bu işlem sırasında telefonunuz sim kilidini moduna geçerek kilitlenir. Umarım yardımcı olabilmişimdir.
Öncelikle ilgilendiğiniz için teşekkür ederim. Sorunuma gelecek olursak; İphone 5 cihazım faturalı ve garantilidir ayrıca jailbreak'li değildir. Buna rağmen sizin tarif ettiğiniz yolları izledim cihazımın icloud yedeklemesini kapattım wi-fi de kapalı halde tekrar i-tunes' a bağlayarak bilgisayarıma yedek almayı denedim. İlk başta i-tunes uygulamasının yedekleme yaparken yaptığı step senkronizasyonları doğru ilerleyince baya sevindim ama yine aynı hatayı verdi. Eğer bunun için tel çözümüm yazılımı baştan yani SIFIR iphone olarak geri yüklemekse ben yedeğim olmadan tekrar başa dönmüş olacağım buda benim için büyük kayıp olacak çünki içinde gerçekten çok ÖNEMLİ verilerim var. Bana son kez yardımcı olmaya çalışırsanız sevinirim. Şimdiden ilginiz ve zahmetiniz için teşekkür ederim iyi hafta sonları...
Maalesef bildiğim çözüm bu. Sizin yedek almazsanız kaybedeceğiniz şeyler neler acaba? İphone cihazınızda neredeyse bütün içeriği iTunes üzerine yedeklerden aktarabilirsiniz. Bir fikir sunayım dedim.
Günaydın. Hayırlı haftalar. itunes yedek alsa aktaracam ama problemim o zaten. Neyse artık telefonu silip baştan yükleyip öyle deneyecem teşekkür ederim.
“My
Hoş geldiniz, Soru Cevap sizlere iPhone, iPad veya iTunes ile ilgili sorularınızın diğer kullanıcılarımız tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar. Detaylı bilgi için tıklayınız.

23,913 soru

32,025 cevap

23,916 yorum

33,224 kullanıcı

İlgili sorular

0 oy
1 cevap
16, Temmuz, 2014 iTunes kategorisinde Berna57 (120 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap
...